Individueel

Individueel A-klasse

12-14 jaar - Heren - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Wouter STUTTERHEIM
Sportcentre Reflex Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Meggy KERSTEN
En attente paiement
Yoo Sin Netherlands, The
15-17 jaar - Heren - Individueel - A 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Raf ICKENROTH
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Juri KULAS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Dynant VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Thomas KAMPMEIJER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Quincy BLOM
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Natalia KOOLT, TER
En attente paiement
Yoo Sin Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Individueel - A 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Sander DIJKHUIZEN
Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands, The
2 YANNICK PRINCE BATCHI
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
3 ALPHONSE VLADMIRE NDIKITA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
4 BANANGA JOBILENDO
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
18-30 jaar - Dames - Individueel - A 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lynn WIGGERS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Amber GATZEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Emma HUIZINGA
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Sharon HUIZENGA
En attente paiement
KTA Groningen Netherlands, The
5 Chantal HUIZENGA
En attente paiement
KTA Groningen Netherlands, The
31-40 jaar - Heren - Individueel - A 7 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Milan Laursy BIKOUMOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 HUGOR STYVEN VLADMIRE
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
3 NSIMBA MINOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
4 AUREY THEDU LOUBAYI KIMANY
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
5 JUNIOR CHRIST URFE BONGO MABIALA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
6 Arian OLDE KALTER
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
7 Dimitri HERMANS
En attente paiement
Taegeuk Ophoven Belgium
31-40 jaar - Dames - Individueel - A 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Christela ENGUIEN DZON
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 OUMAR DJOMBDRA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
3 JUVETE Laetitia MIOUDI
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
4 Andrea VANLOON
En attente paiement
Taegeuk Ophoven Belgium
41-50 jaar - Heren - Individueel - A 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Berry HENDRIKS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Michael ROSA
Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands, The
3 DJESS AMABICK MAYOKA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
4 Michiel STOOP
En attente paiement
Yoo Sin Netherlands, The
51-60 jaar - Heren - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Naoufel KOUSSANI
En attente paiement
Fighter Taekwondo Academy Canada
61-65 jaar - Heren - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Nico BAKKERS
En attente paiement
Taegeuk Ophoven Belgium

Individueel B-klasse

9-11 jaar - Dames - Individueel - B 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lynn KUNNEKES
KTA Groningen Netherlands, The
2 Lynn STEENBERGEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Famke LIGHAAM
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Evi KEMP
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - B 6 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Jozua VERHOEVEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Arda ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Eren ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 Victor WITLOX
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
5 Twan MENSINK
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
6 mahdi SJAHIEN
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - B 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Brechje VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Carleijn VRIELINK
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
3 maryam EL ALLAOUI
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
4 nissrin GELTI
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
5 lina EL FARISSI
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
15-17 jaar - Heren - Individueel - B 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 JEAN PRECIEUX MPASSI
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 Gijs HOMMELS
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - B 10 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Fenne ROMBOUTS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Noa CARIS
Hwarang Maaseik Belgium
3 Chelsey HOCEVAR
Hwarang Maaseik Belgium
4 Carolina SALDANHA
Hwarang Maaseik Belgium
5 Sandee KEMERINK OP SCHIPHORST
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
6 Mirthe NOMDEN
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
7 Nynke VAN HAREN
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
8 Kyara SCHROYEN
En attente paiement
Taegeuk Ophoven Belgium
9 HIBA AKOUZDAME
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
10 OUMAIMA MEDHAR
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Individueel - B 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 GERCIA PROMESSE BAHOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 nun NGUYEN THANH NGAN
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
3 SARA AYNAOU
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
31-40 jaar - Dames - Individueel - B 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 FISCHOFFE ISIS ELGA NGOMA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 MELAINE GOOD LOVE MASSENGO-MILANDOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
51-60 jaar - Heren - Individueel - B Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jesse EIJSBROEK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The

Individueel C-klasse

9-11 jaar - Heren - Individueel - C 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Djavar VERHEZEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Mete ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Chuck-Man CHAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9-11 jaar - Dames - Individueel - C 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Sarah VAN DINTHER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Nova VAN OS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 LINSEY LE
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - C 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Mohammed ALI
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Lionel VAN ELCK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Shaun VOETS
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 Ibrahim SOUAI
Hwarang Maaseik Belgium
5 Yindee KEMERINK OP SCHIPHORST
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - C 9 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Benthe KLUTEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Natalia VERHEIJEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Hailey EYSBROEK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 Bo DE HEER
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
5 Jasmijn JOCHEM
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
6 Linde JOCHEM
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
7 Maja MYSZKA
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
8 Sienna VAN HORNE
En attente paiement
Taegeuk Ophoven Belgium
9 Sarah HERMANS
En attente paiement
Yoo Sin Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - C Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Yente ICKENROTH
Sportcentre Reflex Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Individueel - C Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Danilo DI GENNARO
Sportcentre Reflex Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Individueel - C 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Demi STEVENS
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
2 Nynke TER HEIDE
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The
3 Anne ZWIJNENBERG
En attente paiement
Budovereniging Hantei Netherlands, The

Individueel D-klasse

9-11 jaar - Heren - Individueel - D 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Dani LAAT
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Taha ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Florian PROFIJT
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9-11 jaar - Dames - Individueel - D Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Elin SCHNABEL
En attente paiement
pal-jang Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Individueel - D Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Lukasz GEBURA
Chung Moo Aarhus Denmark

Paar

Paar A-klasse

31+ jaar - Paar - A 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Hedik Cedrick vladiel M' BONGO-GWAKETZ
Milan Laursy BIKOUMOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 Christela ENGUIEN DZON
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
3 BATH ALFRED YSIS NTANDOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
4 NSIMBA MINOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
5 AUREY THEDU LOUBAYI KIMANY
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo

Paar B-klasse

18-30 jaar - Paar - B Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 GERCIA PROMESSE BAHOU
DIEUVEIL DACLUCH MERCIE BOUKA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo

Team

Team A-klasse

15-17 jaar - Heren - Team - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Dynant VISSER
Juri KULAS
Thomas KAMPMEIJER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Team - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 ALPHONSE VLADMIRE NDIKITA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
18-30 jaar - Dames - Team - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lynn WIGGERS
Amber GATZEN
Emma HUIZINGA
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 LYZIE MERCIA SAMBA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
31+ jaar - Heren - Team - A 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Milan Laursy BIKOUMOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
2 Hedik Cedrick vladiel M' BONGO-GWAKETZ
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
3 BATH ALFRED YSIS NTANDOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo
4 BIZZI ARMEL KOUSSINSA
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo

Team B-klasse

15-17 jaar - Dames - Team - B Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Carolina SALDANHA
Noa CARIS
Chelsey HOCEVAR
Hwarang Maaseik Belgium
31+ jaar - Dames - Team - B Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Paolo Reine Santi NDOULOU
En attente paiement
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo