Pupillen

Pupillen A

Pupillen A Heren

Pupillen A Heren -24kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 AYMAN ELHOUR
pal-jang Netherlands, The

Pupillen A Dames

Pupillen A Dames -27kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 soukaina MAGHNOUJ
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The

Pupillen B

Pupillen B Dames

Pupillen B Dames -21kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jaylinn TWEEHUIJZEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
Pupillen B Dames -27kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Kyara TWEEHUIJZEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The

Pupillen C Heren

Pupillen C Heren -21kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Zaid KOUBAA KHARRAZ
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 ABDELBASSET SAADAOUI
pal-jang Netherlands, The
3 Aramis MARGAIRA
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Pupillen C Heren -24kg 7 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Phurinath BUTCHA
Seongong Netherlands, The
2 Hugo ZENG
Flevokick Netherlands, The
3 James QIU
Flevokick Netherlands, The
4 maksymilian SZUFLADOWIEZ
pal-jang Netherlands, The
5 Hayden BEER
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
6 Malik MOHAMED
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
7 Selim MOHAMED
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Pupillen C Heren -27kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Max MANUCHARISHVILI
Seongong Netherlands, The
2 Rodion FEDOSIEIEU
Taekwondo La Haye Netherlands, The
3 Mohamed AKATBACH
Taekwondo La Haye Netherlands, The
Pupillen C Heren -30kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Nizinyo THOMAS
Seongong Netherlands, The
2 Dani EL AJI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Pupillen C Heren -34kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Hamza ANWARI
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 ismail ZINOUNE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
3 Dylan KEMP
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The

Pupillen C Dames

Pupillen C Dames -21kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Asel YAVUZ
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Zeyneb DE HAAN
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Pupillen C Dames -24kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Anastasia KARPINSKA
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Ava EL ADOULI
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Maya KELSLI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Pupillen C Dames -27kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 sarah ZINOUNE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
2 Emily LIN
Flevokick Netherlands, The
Pupillen C Dames -30kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Liyana BELAHOUSSINE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The

Aspiranten

Aspiranten A

Aspiranten A Heren

Aspiranten A Heren -32kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Savva KIRSANIDIS
Seongong Netherlands, The
Aspiranten A Heren -36kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Revi BHAGWANDAS
Seongong Netherlands, The
2 Alexandros KOURMPANOV
Seongong Netherlands, The
Aspiranten A Heren -45kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Charalampos NTEMOURTZIDIS
Seongong Netherlands, The

Aspiranten A Dames

Aspiranten A Dames -36kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jeniyah BANDA
Seongong Netherlands, The
Aspiranten A Dames -40kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Lynn KUNNEKES
KTA Groningen Netherlands, The

Aspiranten B

Aspiranten B Heren

Aspiranten B Heren -32kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Bruce TJITRODIPO
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
2 Riley POSSEMIS
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
Aspiranten B Heren -36kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Christiano SOBOLI
Seongong Netherlands, The
2 Semir MANOKU
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
3 dhiya-u ddien REDOUANE
pal-jang Netherlands, The
4 Mete ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
Aspiranten B Heren -40kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Teun WALHAIN
KTA Groningen Netherlands, The
2 Anass EL KHALFIOUI
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
3 Jowi BUWALDA
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
Aspiranten B Heren -45kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Zakaria SLILEM
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Arda GULMEZ
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
3 Milan DE WITT
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The

Aspiranten B Dames

Aspiranten B Dames -28kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Assiya DARKAOUI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
Aspiranten B Dames -32kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Maryam AMRAOUI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
2 Asmae DARKAOUI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
3 Maysan RABEAI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
4 khadija ELHOUR
pal-jang Netherlands, The
Aspiranten B Dames -36kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Liya KAZEMI
KTA Groningen Netherlands, The
2 Lola HOVENKAMP
KTA Groningen Netherlands, The
3 Iris HUISMAN
KTA Groningen Netherlands, The
Aspiranten B Dames -40kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Vishanie BANDA
Seongong Netherlands, The
2 Sara ORFE
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
3 Evi KEMP
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 Yasmine MOHAMED
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
Aspiranten B Dames -51kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Elmira MIRONOVA
Seongong Netherlands, The

Aspiranten C

Aspiranten C Heren

Aspiranten C Heren -28kg 13 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Giulian BENCIVENGHI
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
2 Naftali VAN DER GLAS
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
3 lyam jae DORS
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
4 Louaï EL ADOULI
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
5 Roan JANGLI
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
6 Frans MEIJER
Flevokick Netherlands, The
7 safouan SAADAOUI
pal-jang Netherlands, The
8 Kawier BADLOE
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
9 Vihaan KAKKAR
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
10 Viyaan KAKKAR
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
11 Daley OOTEMAN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
12 Erkin, Sarp YORUK
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
13 Wyb VAN DEN BISEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Aspiranten C Heren -32kg 8 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Alexey KOLMPAZIDIS
Seongong Netherlands, The
2 Luuk GREIJDANUS
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
3 amir BENKIRAEN
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
4 Ilya KNIESMEIJER
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
5 Saarang SUJITH
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
6 Darrell VAN DELFT
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
7 Toby LIN
Flevokick Netherlands, The
8 Teun MUTSAERS
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Aspiranten C Heren -36kg 11 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Dimitrios ZITIRIDIS
Seongong Netherlands, The
2 Adham AKATBACH
Taekwondo La Haye Netherlands, The
3 Zain SULAIMAN
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
4 Oscar KHUDYAKOV
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
5 Maksim MELDERIS
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
6 ian WEEKS
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
7 Jazzy Jayden VAN HAMERSVELD
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
8 Qusay KELSLI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
9 Massin ELMAGHRAOUI
Flevokick Netherlands, The
10 REMY LE
pal-jang Netherlands, The
11 Alexander HAZENVELD
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Aspiranten C Heren -40kg 8 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Erwin MICHAILOVSKIJ
Seongong Netherlands, The
2 Amir EL FALLOUNI
Taekwondo La Haye Netherlands, The
3 Rayan BOUYAHIA
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
4 Mohammad GHAZAL
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
5 Zain-UI-Abideen CHOUDARY
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
6 Ryan RAMSAY
BDF Taekwondo Netherlands, The
7 imran BANAMAR
pal-jang Netherlands, The
8 Xavi JASPERS
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Aspiranten C Heren -45kg 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Max ZENG
Flevokick Netherlands, The
2 alan KORNACKI
pal-jang Netherlands, The
3 JAHREZA ZIBAFAR
pal-jang Netherlands, The
4 Lars DUISTER
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
5 Jaxx GORRISSEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Aspiranten C Heren +57kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Loukas MANUCHARISHVILLI
Seongong Netherlands, The

Aspiranten C Dames

Aspiranten C Dames -28kg 8 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Hiba NADAMA
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Leah BENCIVENGHI
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
3 Anna VERSLOOT
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
4 Tesnim RABEAI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
5 Hafsa DE HAAN
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
6 Touayba KASMI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
7 Romaissa EL BOUTAKMANTI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
8 oumayra HADDOUTI
pal-jang Netherlands, The
Aspiranten C Dames -32kg 8 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Dina KOUBAA KHARRAZ
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 prisha CHAUTHI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
3 Luna HADDOUTI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
4 romaissa BENSEAMAR
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
5 yasmina EL IDRIOUI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
6 Emine AHMAD
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
7 Meyssa EL YAACOUBI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
8 amira ALHOR
pal-jang Netherlands, The
Aspiranten C Dames -36kg 10 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Jannah KAAOUANE
Seongong Netherlands, The
2 Danna HATO
Taekwondo La Haye Netherlands, The
3 Lena BAYEMANINEJAD
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 neyla EL YAKOUBI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
5 diya CHAUTHI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
6 merel OCKELOEN
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
7 Yasmine SAIDI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
8 Layanna EL JAFOUFI
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
9 Djemae WARE
Flevokick Netherlands, The
10 LINSEY LE
pal-jang Netherlands, The
Aspiranten C Dames -45kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Louisa SEALITI
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Souhaila EL FIKRI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
3 Inaya TABAOUNI
Flevokick Netherlands, The

Cadetten

Cadetten A

Cadetten A Heren

Cadetten A Heren -41kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Ian CHEUNG
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
Cadetten A Heren -45kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Jay LALBIHARIE
Seongong Netherlands, The
2 imran BOUAZZAOUI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Cadetten A Heren -49kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Nivaeno THOMAS
Seongong Netherlands, The
2 Keith YEW
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
Cadetten A Heren -53kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Alexis VALAVANIDIS
Seongong Netherlands, The
Cadetten A Heren +65kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Iordanis EFRAIMIDIS
Seongong Netherlands, The
2 Efthymios AITIDIS
Seongong Netherlands, The

Cadetten A Dames

Cadetten A Dames -37kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Luna VAN LEEUWEN
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
Cadetten A Dames -41kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Gabriella DAVIDS
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
Cadetten A Dames -47kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Joy VAN LEEUWEN
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
2 fikra ZINOUNE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
3 Yasmin IJAOUANE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
4 Meggy KERSTEN
Yoo Sin Netherlands, The
Cadetten A Dames -51kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Eirini NTEMOURTZIDOU
Seongong Netherlands, The
2 Viktoria NTOLESIDOU
Seongong Netherlands, The
3 manal BARKANI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
4 maysan MAGHNOUJ
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Cadetten A Dames -55kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 hasret NISA SENSOY
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Cadetten A Dames -59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Evin OMAR
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The

Cadetten B

Cadetten B Heren

Cadetten B Heren -33kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Monsif BOUKHARI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
2 Mohamed Amin EL ATMANI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
3 anas SAADAOUI
pal-jang Netherlands, The
Cadetten B Heren -37kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Kato KHO
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
2 Sven VAN DAALEN
BDF Taekwondo Netherlands, The
3 Colin VAN DER MEYDEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Cadetten B Heren -41kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Kyann KAZEMI
KTA Groningen Netherlands, The
2 Jai GANESH
Taekwondo Apuro Netherlands, The
3 Otis MULDER
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
4 Arda ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
Cadetten B Heren -45kg 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Safouan AKATBACH
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Roan SAHETAPY
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
3 Jesse KLOK
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
4 Eren ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
5 Rik VERBAANDERT
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Cadetten B Heren -49kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Nikolay KNIESMEIJER
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
2 Naveen PISHORI
BDF Taekwondo Netherlands, The
Cadetten B Heren -53kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Mateo KOKOTOVIC
BDF Taekwondo Netherlands, The
Cadetten B Heren -57kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Mohamed DAOUAYRY
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Lev PESKOV
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
Cadetten B Heren -61kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Makary GIERA
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Navanyo WEGGERS
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The

Cadetten B Dames

Cadetten B Dames -41kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Zohra RABEAI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
2 Gauri KARTHIKA
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 lina EL FARISSI
pal-jang Netherlands, The
Cadetten B Dames -44kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Meryem ORFE
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
Cadetten B Dames -47kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Yaelle VAN NIEL
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
Cadetten B Dames -51kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Nina DONA
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
Cadetten B Dames +59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Romaysa BAKHTALI
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The

Cadetten C

Cadetten C Heren

Cadetten C Heren -33kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Fuad ALABI
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
2 DIEGO BOUMA
pal-jang Netherlands, The
Cadetten C Heren -37kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Ilkay ILERI
Seongong Netherlands, The
2 Naël EL ADOULI
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Ibrahim CHARRADI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Cadetten C Heren -41kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Thijs GREIJDANUS
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
2 yasin ZOURAKHTI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
3 sonairo SEMERE
pal-jang Netherlands, The
Cadetten C Heren -45kg 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Aiden KONG
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Rudra RAMSANJHAL
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Adam BENASKAR
Flevokick Netherlands, The
4 IMRAN HATTAD
pal-jang Netherlands, The
5 raul BOUMA
pal-jang Netherlands, The
Cadetten C Heren -49kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Abraham ISKONDOS
BDF Taekwondo Netherlands, The
2 Hamza EMIRDOGAN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Cadetten C Heren -53kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Andre DAMOEN
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
2 IDRIS ADUWA
pal-jang Netherlands, The
Cadetten C Heren -57kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Mohamed OUALI
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Aryan RAMSANJHAL
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Ashraf OALLAL
Flevokick Netherlands, The
Cadetten C Heren -61kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Soufian MEKHCHANE
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
Cadetten C Heren -65kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Kiran PREMCHAND
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 amir ITZARI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Cadetten C Heren +65kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jason DOLL
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The

Cadetten C Dames

Cadetten C Dames -33kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Fatema AL AUMIR
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
2 Lynn KAMMEN, VAN DER
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Cadetten C Dames -37kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Dina AAZANE
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Cadetten C Dames -41kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Nasrin AHMED
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Cadetten C Dames -47kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lina EL BOUTAKMANTI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
2 Nisa TIGHADOUIN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Cadetten C Dames -51kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Sarah-Mai VAN DUREN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
2 Victoria SAHULEKA
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Cadetten C Dames -55kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 hajar OUACHIKH
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
2 Dina YEKHLEF
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
3 dina BOUHOUDANE
pal-jang Netherlands, The
Cadetten C Dames -59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Chaima BELCAID
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The

Junioren

Junioren A

Junioren A Heren

Junioren A Heren -45kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Armaan DUBAR
Seongong Netherlands, The
Junioren A Heren -55kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Dylan TEUNISSEN
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
2 Wahe MOERADGANIAN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Junioren A Heren -59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Houssam REDA
Taekwondo Apuro Netherlands, The
Junioren A Heren -63kg 6 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Vladimiros KIRSANIDIS
Seongong Netherlands, The
2 Siddarth KUMAR
Seongong Netherlands, The
3 Clay GRIFFITH
KTA Groningen Netherlands, The
4 Ehsan MOZAFARI
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
5 Max PAUL
KSG OH-DO-KWAN e.V. Germany
6 Tristan ANDRIES
Jong Saeng Belgium
Junioren A Heren -68kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lasse REIGERSBERG
KTA Groningen Netherlands, The
2 Roland VAN DALEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
Junioren A Heren -73kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Angel KIRIMOV
Seongong Netherlands, The
2 Semuel YEW
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
3 Jaber SMAAL
Flevokick Netherlands, The
Junioren A Heren -78kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jay KUNNEKES
KTA Groningen Netherlands, The

Junioren A Dames

Junioren A Dames -44kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Cherlynn NGUYEN
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
Junioren A Dames -49kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Elif ORTABOZKOYUN
Flevokick Netherlands, The
Junioren A Dames -52kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Jaslyn TEN HAVE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
2 Sophia KOOTER
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Ninthe ROOZENDAAL
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
Junioren A Dames -59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Iris DE RIDDER
KTA Groningen Netherlands, The
Junioren A Dames -63kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Daniëlla OOST
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Junioren A Dames -68kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Caitlin BOER, DE
Taekwondo Apuro Netherlands, The
2 Noeëlla VAN DAMS
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The

Junioren B

Junioren B Heren

Junioren B Heren -45kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Ilyas FEKIH
Taekwondo La Haye Netherlands, The
Junioren B Heren -51kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Riley VAN DELFT
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Junioren B Heren -55kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 FADI KHASSAS
pal-jang Netherlands, The
Junioren B Heren -59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Aaron OOST
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Junioren B Heren -68kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Rafik ABERKANE
HwaRang Dragon Taekwondo Netherlands, The
Junioren B Heren -73kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Sam MAASSEN
Taekwondo Hwarang Netherlands, The

Junioren B Dames

Junioren B Dames -46kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Feline ROOZENDAAL
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
Junioren B Dames -52kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 wissal DABA
pal-jang Netherlands, The
Junioren B Dames -59kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lotus NOOTEN
BDF Taekwondo Netherlands, The
2 OUMAIMA MEDHAR
pal-jang Netherlands, The

Junioren C

Junioren C Heren

Junioren C Heren -55kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Sam VERBEEK
Taekwondo Apuro Netherlands, The
2 FADI KHASSAS
pal-jang Netherlands, The
Junioren C Heren -59kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Daan HENDRIKS
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Sebastian MACHT
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Junioren C Heren -63kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Simon VAN DEN BOUWHUIJSEN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 jeremie MIDO
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
3 Mesut DEVECI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Junioren C Heren -68kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Najeeb DINMAHOMED
Seongong Netherlands, The
Junioren C Heren -78kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Rayan KADDOURI
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The

Junioren C Dames

Junioren C Dames -49kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 BAYAN MEDHAR
pal-jang Netherlands, The
Junioren C Dames -52kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 abir LOUDANI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Junioren C Dames -59kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Mila HERMANS
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
Junioren C Dames -63kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Amira AL AUMIR
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The

Senioren

Senioren A

Senioren A Heren

Senioren A Heren -54kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jeremiah SERHALAY
Taekwondo La Haye Netherlands, The
Senioren A Heren -63kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Shivan LACHMAN
Taekwondo La Haye Netherlands, The
2 Leon LENGKEEK
Black Bear Amsterdam Netherlands, The
Senioren A Heren -68kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Aïman KAROUN
Arna Taekwondo Academy Belgium
Senioren A Heren -74kg 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 David MURESAN
KTA Groningen Netherlands, The
2 Olav REIGERSBERG
KTA Groningen Netherlands, The
3 Ahmed SLILEM
Taekwondo La Haye Netherlands, The
4 Sjoerd VAN DER MEER
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
5 Sjoerd VAN DER MEER
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Senioren A Heren -80kg 6 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Tayssir ARRASSEN
KTA Groningen Netherlands, The
2 Jeffrey DIJK
KTA Groningen Netherlands, The
3 Adam ECHANT
Martial Arts Rotterdam Netherlands, The
4 Karim AL HISNAWI
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
5 Dion WEIDUM
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
6 Lyon BODDé
Yoo Sin Netherlands, The
Senioren A Heren -87kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jermaine JANSSEN
KTA Groningen Netherlands, The
Senioren A Heren +87kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Joshua Nii AYETTEY
Height Taekwondo Institute Ghana

Senioren A Dames

Senioren A Dames -46kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Cherlynn NGUYEN
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
2 Sarah UZUN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Senioren A Dames -53kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Mira KIM
KTA Groningen Netherlands, The
2 Noura OALLAL
Flevokick Netherlands, The
3 SAMIRAH WIJNHOVEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Senioren A Dames -57kg 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 sara MOUCH
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
2 Priscilla VAN DIJK
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Senioren A Dames -62kg 4 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Ola KASIALIS
KTA Groningen Netherlands, The
2 Edina MURESAN
KTA Groningen Netherlands, The
3 Shanti RUSKA
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
4 Daphne STAMOU
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Senioren A Dames -67kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Indi ROZEMA
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
2 Sasja VAN WANROOIJ
Taekwondo Tapia Netherlands, The
3 Aiden LOMMERS
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Senioren A Dames -73kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Samuela DE BOER
KTA Groningen Netherlands, The
Senioren A Dames +73kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 safaa EL IDRISSI
pal-jang Netherlands, The

Senioren B

Senioren B Heren

Senioren B Heren -63kg 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 mudasir KHALIL
pal-jang Netherlands, The
2 Sedad KORKMAZ
Taekwondo Tapia Netherlands, The
3 Kevin GOUW, DE
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Senioren B Heren -80kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Mike VERPLOEGH
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
Senioren B Heren +87kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Justin KUYS
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The

Senioren B Dames

Senioren B Dames -57kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 fatma ERGENC
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The

Senioren C

Senioren C Heren

Senioren C Heren -58kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Stefano VAN BOXTEL
Yoo Sin Netherlands, The
Senioren C Heren -74kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Kevin ROOIJ, VAN
Taekwondoschool van Esch Netherlands, The
Senioren C Heren -80kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 RONIN VOGEL
pal-jang Netherlands, The

Senioren C Dames

Senioren C Dames -57kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Maaike BOERMA
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The
Senioren C Dames -62kg Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 beyza BARAN
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The