Individueel

Individueel A-klasse

9-11 jaar - Dames - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Thien-Y TONG
Taekwondo Tapia Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 LIwanu IMLA
Taekwondo Tapia Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - A 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Sofia JANSSEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Annabelle TEEUWEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
3 Meggy KERSTEN
Yoo Sin Netherlands, The
15-17 jaar - Heren - Individueel - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Thom GEERTS
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Gino VAN LEEUWEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Robin LEEWIS
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Natalia KOOLT, TER
Yoo Sin Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Individueel - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Joël VAN DER WEIDE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Teun VAN OTTERDIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Individueel - A 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Angel CRYSTAL
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Helene HU
Taekwondo Tapia Netherlands, The
3 Dewi VAN DER WEIDE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
31-40 jaar - Heren - Individueel - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Arian OLDE KALTER
Budovereniging Hantei Netherlands, The
2 Theo VAN DE MOLENGRAFT
Taekwondo Tapia Netherlands, The
31-40 jaar - Dames - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Louise VAN DER VHEE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
41-50 jaar - Heren - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Michiel STOOP
Yoo Sin Netherlands, The
41-50 jaar - Dames - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Agata DURAJ
Taekwondo Tapia Netherlands, The
61-65 jaar - Heren - Individueel - A Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 John VAN DE COOLWIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The

Individueel A-Open-klasse

18-30 jaar - Dames - Individueel - A-Open 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Sharon HUIZENGA
KTA Groningen Netherlands, The
2 Chantal HUIZENGA
KTA Groningen Netherlands, The

Individueel B-klasse

9-11 jaar - Heren - Individueel - B Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Mete ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9-11 jaar - Dames - Individueel - B 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lynn KUNNEKES
KTA Groningen Netherlands, The
2 Evi KEMP
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Zaynab KALMOUA
Taekwondo Tapia Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - B 5 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Twan MENSINK
Budovereniging Hantei Netherlands, The
2 mahdi SJAHIEN
pal-jang Netherlands, The
3 Mohammed ALI
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 Eren ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
5 Arda ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - B 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Carleijn VRIELINK
Budovereniging Hantei Netherlands, The
2 maryam EL ALLAOUI
pal-jang Netherlands, The
3 lina EL FARISSI
pal-jang Netherlands, The
15-17 jaar - Heren - Individueel - B Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Gijs HOMMELS
Budovereniging Hantei Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - B 8 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Noa CARIS
Hwarang Maaseik Belgium
2 Sandee KEMERINK OP SCHIPHORST
Budovereniging Hantei Netherlands, The
3 Mirthe NOMDEN
Budovereniging Hantei Netherlands, The
4 Nynke VAN HAREN
Budovereniging Hantei Netherlands, The
5 Kayleigh TEEUWEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
6 HIBA AKOUZDAME
pal-jang Netherlands, The
7 OUMAIMA MEDHAR
pal-jang Netherlands, The
8 NISSRIN GELTI
pal-jang Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Individueel - B 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 nun NGUYEN THANH NGAN
pal-jang Netherlands, The
2 SARA AYNAOU
pal-jang Netherlands, The

Individueel C-klasse

-8 jaar - Dames - Individueel - C Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Jaylinn TWEEHUIJZEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
9-11 jaar - Heren - Individueel - C Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Saarang SUJITH
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
9-11 jaar - Dames - Individueel - C 6 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Kyara TWEEHUIJZEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Saoirse BOEKHOLT
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Alina NAZMAN
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
4 Divyadevie RAMSANJHAL
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
5 Jazzlyn ROBINSON
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
6 LINSEY LE
pal-jang Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - C 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Lionel VAN ELCK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Yindee KEMERINK OP SCHIPHORST
Budovereniging Hantei Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - C 9 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Bo DE HEER
Budovereniging Hantei Netherlands, The
2 Jasmijn JOCHEM
Budovereniging Hantei Netherlands, The
3 Linde JOCHEM
Budovereniging Hantei Netherlands, The
4 Maja MYSZKA
Budovereniging Hantei Netherlands, The
5 Emine AHMAD
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
6 Fatema AL AUMIR
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
7 Yen-Lynh PHAM
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
8 Yara GALLE
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9 Sarah HERMANS
Yoo Sin Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - C Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Mila HERMANS
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Individueel - C 3 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Demi STEVENS
Budovereniging Hantei Netherlands, The
2 Nynke TER HEIDE
Budovereniging Hantei Netherlands, The
3 Anne ZWIJNENBERG
Budovereniging Hantei Netherlands, The

Individueel D-klasse

-8 jaar - Heren - Individueel - D 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Dylan KEMP
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Hayden BEER
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9-11 jaar - Heren - Individueel - D Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Taha ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9-11 jaar - Dames - Individueel - D Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Elin SCHNABEL
pal-jang Netherlands, The

Paar

Paar A-klasse

18-30 jaar - Paar - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Helene HU
Teun VAN OTTERDIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Dewi VAN DER WEIDE
Joël VAN DER WEIDE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
31+ jaar - Paar - A 2 inscrits
No. Nom Équipe Pays
1 Agata DURAJ
John VAN DE COOLWIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Theo VAN DE MOLENGRAFT
Louise VAN DER VHEE
Taekwondo Tapia Netherlands, The

Para Taekwondo

Para Taekwondo - Alle klassen

-11 jaar - Dames - Individueel Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 Iliana GREMMEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
30+ jaar - Heren - Individueel Une inscription
No. Nom Équipe Pays
1 RUDE NINON NGOMA MOUNDANGA
ASSOCIATION CONGOLAISE DE HAPKIDO Congo