Benjamins

Benjamins A+B+C

Benjamins A+B+C Masculins

Benjamins A+B+C Masculins -21kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nassim GUARIM
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Filip PETRIK
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
3 salim ZEKHNINI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
Benjamins A+B+C Masculins -24kg 8 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Camron ENVAIN
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Adam BENTALEB
Cheonkwon Belgium
3 Baptiste CHOUET
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Willyam DEDECKER
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
5 eren CIMEN
club taekwondo le coq carolo Belgium
6 AKRAM LAMRI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
7 YUSSUF HADJ-SAFI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
8 Can TASIM
Taekwondo Dongji Belgium
Benjamins A+B+C Masculins -27kg 9 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Zakariya EL OTMANI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 MEX STEINMETZ
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
3 Oscar CHEVALIER
Adong Belgium
4 Joshua MARQUE
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
5 Robin MARQUE
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
6 Rayan EL HATTACH
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
7 Keony SADAUNE
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
8 Jugurtha NAIT ABDELLAH
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
9 ADAM ELAHMADI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Benjamins A+B+C Masculins -30kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Imran EL OUAMARI
Cheonkwon Belgium
2 Théodore LAGRANGE
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
3 adam BOUALEM
club taekwondo le coq carolo Belgium
4 Mohamed KETTIFA
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
Benjamins A+B+C Masculins -33kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Nolan MOREL
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
Benjamins A+B+C Masculins -37kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Kossay NAJAR
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
2 Nahïl REZZOUKI
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France

Benjamins A+B+C Féminines

Benjamins A+B+C Féminines -20kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Inès BOUTSERFINE
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
2 Rym EL BARNI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
Benjamins A+B+C Féminines -23kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 ALLYAH PACINI
Kwan Academy Belgium
2 Sarah AZAHAF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
3 Sanaa EL BARNI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
4 Meryem AZAHAF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Benjamins A+B+C Féminines -26kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Safaa RMALY
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
2 Anna SOTIRIOU
Cheonkwon Belgium
3 Myriam HADDAD
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 chaymae BOUYADDOU
club taekwondo le coq carolo Belgium
5 Veronika KVASNA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
Benjamins A+B+C Féminines -29kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 MARWA TAOUIL
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
2 Nikola FALTUSOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
3 Insaf SARII
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
4 Fatmagül CAKIR
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
Benjamins A+B+C Féminines -33kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Dina EL OUAMARI
Cheonkwon Belgium
2 Belinay TOKMAK
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Benjamins A+B+C Féminines -37kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 hafsa BOUYADDOU
club taekwondo le coq carolo Belgium
2 salima MAKNASI
club taekwondo le coq carolo Belgium
Benjamins A+B+C Féminines +44kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Kristyna SLAVIKOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic

Minimes

Minimes A+B+C

Minimes A+B+C Masculins

Minimes A+B+C Masculins -27kg 12 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Loan CHOUET
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
2 Achille KIEFFER
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
3 Ezio POINTEAU
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Zakariya CHELGHOUM
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
5 kerem DUZGUN
koryo grace-hollogne Belgium
6 ILYAS HACHLOUF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
7 IMAD SOUSI
Kwan Academy Belgium
8 Mohamed OUSSAR
Tkd Street Team Belgium
9 elyes GUERIN
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
10 SAIFEDINNE ELAHMADI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
11 MOHAD EL MOHAMMADI MOKHTAR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
12 UWEIS EL MOHAMMADI MOKHTAR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Minimes A+B+C Masculins -30kg 10 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nedim YUNA IPEK
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Hamza HAJ KASEM
Kwan Academy Belgium
3 Nael HADDAD
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Eden MARQUE
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
5 Zakariya DJOUAB
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
6 Ilyes BOUKERKOUR
CLUB TOURQUENNOIS A. MARTIAUX
Ligue Hauts de France
France
7 Mohamed ali EL ACHKAR
Cheonkwon Belgium
8 Antoine SEROC
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
9 Ethan DELHEZ
Cheonkwon Belgium
10 HAMZA ACHOUR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Minimes A+B+C Masculins -33kg 8 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Hassan YAACOUBI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Samy OTMAMI
Cheonkwon Belgium
3 Liam CHAUVIN
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Ethan AMERYCKX
TAEKWONDO ISÈRE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
5 BASTIEN MATHON
ZAZAI TAEKWONDO SUD AMIENS
Ligue Hauts de France
France
6 yanis AHMITTACH
Kwan Academy Belgium
7 MOHAMED-RAYAN ISMAIL
HAKMI ACADEMY Belgium
8 sofiane ADAM HAMID
TAEKWONDO ISÈRE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
Minimes A+B+C Masculins -37kg 10 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 adrian ACHIM
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 Yanis AZIBOU
NONG JANG SMILEY Belgium
3 Dawssen SAAFI
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
4 Yassin ZAKI
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
5 Nassim BOULAKJAR
Brussels Taekwondo Team Belgium
6 Rami IKASRIYEN
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
7 HOUDAYFA EL BODOUTI
Kwan Academy Belgium
8 Diego TOMASSO
Tkd Street Team Belgium
9 Saif eddine LALEU
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
10 Nassim BESSALAH
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
Minimes A+B+C Masculins -41kg 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 LUKAS ALVES DOS SANTOS
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 Zayd EL HADDAOUI
Dragon Club Academy Belgium Belgium
3 moussa HAOUARI
club taekwondo le coq carolo Belgium
4 Ibrahim DERRAM
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France
5 Nazim AZZAG
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
6 anas AQQAL
HAKMI ACADEMY Belgium
7 Nohan DEBUE
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
Minimes A+B+C Masculins -45kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 NOE MULLER
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 IDRIS OKSUZ
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
Minimes A+B+C Masculins -49kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Yassir MAHMOUDI
Tollyo academy charleroi Belgium
2 JAWAD MESNAOUI
HAKMI ACADEMY Belgium
3 Mohamed reda RAMI
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
Minimes A+B+C Masculins -53kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Nolhan MARTON-BOIGRIS
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France

Minimes A+B+C Féminines

Minimes A+B+C Féminines -23kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Amélie CLASEN
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 Hidaya BELKEBIR
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
Minimes A+B+C Féminines -26kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Lindsay HAINE
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 OUMNYA OUAHMAN
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
3 Wafae YACHCHOU
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Minimes A+B+C Féminines -29kg 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 MAYA KONTZ
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 Léane THETTEN
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
3 Amel BOULAICH
Tkd Street Team Belgium
4 Tesnime AACHOUD
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
5 Stepanka PECHOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
6 Deondra BRIJNAERT
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
7 Teymiya KAMKASOUMPHOU
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
Minimes A+B+C Féminines -33kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Malak KECHICHE
GTA 93
Ligue Île de France
France
Minimes A+B+C Féminines -37kg 11 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 NAYLA LUCAS
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 Asmaa MEKKAOUI
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
3 Maïssa BEIJER
Kwan Academy Belgium
4 HAJAR IZMAR
Kwan Academy Belgium
5 nada GARTI
HAKMI ACADEMY Belgium
6 Nelia SAIB
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
7 Lylah AMMANY
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
8 Sarah MESSAI
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
9 assia MAAROUF
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
10 Adjara KALLO
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
11 LAILA KARDILLO
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Minimes A+B+C Féminines -41kg 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Myriam LOMBE
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
2 Liniya KRIM
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
3 Romane DHONT
Adong Belgium
4 Emma CLAIN
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
5 SELIN AKSOY
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
6 Yusra CEKIC
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
7 CHERINE TEBBACHE
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
Minimes A+B+C Féminines -44kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Emma-Lise BULOT
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
2 camelia ELKHALIDI
club taekwondo le coq carolo Belgium
Minimes A+B+C Féminines -51kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Eliska SMRCKOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic

Cadets

Cadets A+B

Cadets A+B Masculins

Cadets A+B Masculins -37kg 22 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Abdeljaouad GUARIM
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Youssef YAAKOUBI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
3 METIN CAKIR
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
4 Patrice FERGé
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
5 Mohamed IZMAR
Kwan Academy Belgium
6 Chedly FOUGHALI
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
7 Owen HADDAD
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
8 Léo MARQUE
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
9 RAYAN BELAID
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
10 Daren BADIER
ALPES TAEKWONDO SPORT
Ligue PACA
France
11 Andreas Sandro LEPAPE XARAU
TAEKWONDO JORSAN Spain
12 Ouatouit JAAFAR
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
13 Velican OZALP
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
14 Hamza MESSAI
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
15 Owen HADDAD
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
16 Ibrahim KARABILA
Tkd Street Team Belgium
17 Nizar NAOUIS
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
18 Yassine HASSAINE
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
19 Nathy CZEREBA
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
20 Rayan TRABELSI
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
21 RYAN EL MOHAMMADI MOKHTAR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
22 ADAM CHERRADI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Cadets A+B Masculins -45kg 10 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Mohamed MEKKAOUI
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
2 Skiker AYOUB
Dragon Club Academy Belgium Belgium
3 Walid RAISS
Kwan Academy Belgium
4 Matthieu BULOT
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
5 Samy DRIHEM
CLUB TOURQUENNOIS A. MARTIAUX
Ligue Hauts de France
France
6 Rayan ZFIZEF
ASS TKD CLUB DE LILLE
Ligue Hauts de France
France
7 ELIOT GUARDIOLA
ESPRIT TAEKWONDO
Ligue Occitanie
France
8 dykson LAGIER
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
9 Jules LARROCHE
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
10 Yacine YAHIAOUI
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Masculins -53kg 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 NASSIM BAGHOR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
2 Ilyas KARAM
Kwan Academy Belgium
3 Alexandre CELLARD
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Nolhan ROSEMOND
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
5 Omar EL AZOUZI
ASS TKD CLUB DE LILLE
Ligue Hauts de France
France
6 lucas FORSTER
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
7 BILAL ACHOUR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Cadets A+B Masculins -61kg 6 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nassim MIGUEL
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
2 Yassine EL HADDAOUI
Dragon Club Academy Belgium Belgium
3 Lony SALAKIO
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Mohamed-Amine KÉCHICHE
GTA 93
Ligue Île de France
France
5 Rayan MERBOUHI
GTA 93
Ligue Île de France
France
6 Naim SALKIKI
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
Cadets A+B Masculins +61kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Hasan KARA
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
2 Islam CHAIRA
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France

Cadets A+B Féminines

Cadets A+B Féminines -33kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Anika JIRAKOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
2 zuzana VALKOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
3 Yasmine BOUTAHAR
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Féminines -41kg 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Sirine HOULLICH
Kwan Academy Belgium
2 Kelya DESOUSA
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
3 LILOU GAMEL-CABALOU
FROUZINS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO
Ligue Occitanie
France
4 Nesrine BOULAKJAR
Brussels Taekwondo Team Belgium
5 Nawel HIRTZ
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
6 Soumeya ALAPHILIPPE
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
7 Elsa HERBER
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Féminines -47kg 9 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Hafsa AMAROUCHI
Kwan Academy Belgium
2 Olivia PICCI
Tollyo academy charleroi Belgium
3 OCELIANE PIERARD
Tollyo academy charleroi Belgium
4 Assia FERREC
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
5 ema DE SIMONE
koryo grace-hollogne Belgium
6 LISEA BRUNET
FROUZINS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO
Ligue Occitanie
France
7 elia MAKAïA
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
8 Laura FRUHAUFOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
9 HABIBA ADAM HAMID
TAEKWONDO ISÈRE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
Cadets A+B Féminines -55kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Manon AMERYCKX
TAEKWONDO ISÈRE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
2 Fatima MENDY
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
3 Sayine KRIM
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
4 Sabrin HRAIBA
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
Cadets A+B Féminines +55kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Kayissa LOMBE
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
2 Alice BINOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
3 El bakar NESRIN
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
4 Rizlene BOUDJEMIA
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France

Cadets C

Cadets C Masculins

Cadets C Masculins -37kg 9 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nawfal ZEKHNINI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 YELISEY SCHMITZ
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
3 Adam RMALY
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
4 Benattou ILYAS
Kwan Academy Belgium
5 YASIR BOUAZZA
HAKMI ACADEMY Belgium
6 lucas MAENHOUT
koryo grace-hollogne Belgium
7 zakaria BOUALEM
club taekwondo le coq carolo Belgium
8 Mohammed DERRAM
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France
9 Chahid CHELLALI
Cheonkwon Belgium
Cadets C Masculins -45kg 10 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 ZIAD ZOUFI
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
2 Bilal IZMAR
Kwan Academy Belgium
3 YASSIR BOUATMAN
HAKMI ACADEMY Belgium
4 nassim EL KHALIDI
club taekwondo le coq carolo Belgium
5 Erol Eymen ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium
6 azzedine BOFARIK
club taekwondo le coq carolo Belgium
7 Ishaac ARROUDANI
Tkd Street Team Belgium
8 RAYAN EL KADAOUI
Kwan Academy Belgium
9 Erdem ERSOY
GTA 93
Ligue Île de France
France
10 Raphael MARTINS
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
Cadets C Masculins -53kg 9 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Ammar OUHMOUDOU
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
2 akram DAHMANI
HAKMI ACADEMY Belgium
3 hamdi TILMANS
club taekwondo le coq carolo Belgium
4 Pablo CUACES
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France
5 Ruben VANINBROUKX
Taekwondo Dongji Belgium
6 MOHAMED SAID EL HILALI
Kwan Academy Belgium
7 Ilias OUSSAR
Tkd Street Team Belgium
8 Mohamed ali SBAI TANGI
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
9 Sonny PAHAUT
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
Cadets C Masculins -61kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 ILYAS OKSUS
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
2 Azzedine CHAATOUF
club taekwondo le coq carolo Belgium
3 Charlie FAUVET
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
Cadets C Masculins +61kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 GENGIZHAN KERMAN
HAKMI ACADEMY Belgium

Cadets C Féminines

Cadets C Féminines -33kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 TAWBA BENKEROUM
HAKMI ACADEMY Belgium
2 Zainab EL JANATI
Tkd Street Team Belgium
Cadets C Féminines -41kg 6 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 YOUSRA OUAHMAN
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Dina RAISS
Kwan Academy Belgium
3 TASNIM HADDAD
Kwan Academy Belgium
4 hafsa AMRANI
HAKMI ACADEMY Belgium
5 Leila BOULHAJAF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
6 Aliya AHIL
TAEKWONDO CLUB BELFORTAIN
Ligue Bourgogne
France
Cadets C Féminines -47kg 8 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Selma BEIJER
Kwan Academy Belgium
2 nahla LOUISSI
Kwan Academy Belgium
3 Asmae AZMAR
Kwan Academy Belgium
4 IHSSAN ASSAIDI
Kwan Academy Belgium
5 Çansu-Ceylin TOZMAN
Tkd Street Team Belgium
6 Hajar ADDOU
Tkd Street Team Belgium
7 Sarah SALLEY
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
8 Chaimae RAMI
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
Cadets C Féminines -55kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 aya BOUIHROUCHANE
HAKMI ACADEMY Belgium
2 sarah VAN DESSEL
club taekwondo le coq carolo Belgium
3 assia BOUIHROUCHANE
HAKMI ACADEMY Belgium
4 Cherif BAH
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
Cadets C Féminines +55kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 chaima BOUBGAL
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Asma LOMBE
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
3 SAMMY DA SILVA
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
4 wisal BAHASSI
HAKMI ACADEMY Belgium
5 ASSIA EL BOUJDAINI
HAKMI ACADEMY Belgium

Juniors

Juniors A+B

Juniors A+B Masculins

Juniors A+B Masculins -48kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Mohamed BAHROUM
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 anas CHOUKRI
taekwondo chabeb bruxelles Belgium
3 Robert AICHHORNER
TKD Baygün Stuttgart e.V. Germany
4 Lander VANINBROUCKX
Taekwondo Dongji Belgium
Juniors A+B Masculins -55kg 14 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Hamza GUEFIF
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Khalis ALEXIS
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
3 Hamza BOUTSERFINE
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
4 Fares AMRIR
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
5 Marouan AMAROUCHI
Kwan Academy Belgium
6 Azam HAJ KASSEM
Kwan Academy Belgium
7 mohamed AKKOUCH
taekwondo chabeb bruxelles Belgium
8 bryan MENDY
ASSOCIATION SPORTIVE HUANG DI
Ligue Normandie
France
9 Ilias MAGHRIOUE
ABFT Team Belgium
10 Adam KANDOUSSI
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
11 Imed BOUARIF
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
12 Aymen MOURCHID
ZAZAI TAEKWONDO SUD AMIENS
Ligue Hauts de France
France
13 Anthony DORé
GTA 93
Ligue Île de France
France
14 Younes YOUSFI
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
Juniors A+B Masculins -63kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 tudor ACHIM
KUKKIWON-LUXEMBOURG Luxembourg
2 WASSIM MAHMOUDI
Tollyo academy charleroi Belgium
3 Maël COPPEY
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
4 ANASS EL YAALAOUI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
5 Mamadou SARRE
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
Juniors A+B Masculins -73kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 KADDAR NASSIM
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
2 Sofiane EL BOUAZAOUI
LEZENNES TKD CLUB
Ligue Hauts de France
France
3 Omercan ALTINPINAR
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
4 Tomas NESHYBA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
5 ONDERJ JANIK
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
Juniors A+B Masculins +73kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Ayoub MERSALI
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
2 Mohamed MENDY
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
3 Alan SABOUKOULOU
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France

Juniors A+B Féminines

Juniors A+B Féminines -44kg 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Marwa FATMI
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
2 Massa LOUISSI
Kwan Academy Belgium
3 Caoutar OUATOUIT
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
4 Britanie ANTIER
TKD974
Ligue Réunion
Réunion
5 hafsa LAALA
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
6 Meysane BOUSNANE
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
7 Nada ADAM HAMID
TAEKWONDO ISÈRE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
Juniors A+B Féminines -49kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 NORA MASSOUDI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
2 Célia BENMOUFFOK
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
3 Wafaa OUATOUIT
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
Juniors A+B Féminines -55kg 12 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Maïa DIAS
CLUB TOURQUENNOIS A. MARTIAUX
Ligue Hauts de France
France
2 Manele DRIHEM
CLUB TOURQUENNOIS A. MARTIAUX
Ligue Hauts de France
France
3 NISRINE EL AZOUZI
ASS TKD CLUB DE LILLE
Ligue Hauts de France
France
4 Madeenah BOUBACIR
CLUB TOURQUENNOIS A. MARTIAUX
Ligue Hauts de France
France
5 INES BENETTI
ESPRIT TAEKWONDO
Ligue Occitanie
France
6 Ines GIRE
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
7 YOUSRA BOULHAJAF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
8 Imane AL AHMADI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
9 nada MAGHNOUJ
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
10 Adela PEJCALOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
11 Leyla MANSOURI
Tkd Street Team Belgium
12 Imane AMRIR
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
Juniors A+B Féminines -63kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Yasmine SAIGHI
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
2 Alexane FOURNIER
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
3 Sofia KOTBI
ABFT Team Belgium
4 Lore CUYPERS
Taekwondo Dongji Belgium
5 Wissaim AFIFI
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
Juniors A+B Féminines +63kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Aya HASSI
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
2 Nesrine SALEK
TAEKWONDO CLUB VILLENEUVOIS
Ligue Hauts de France
France
3 Rime ALLALI
ABFT Team Belgium

Juniors C

Juniors C Masculins

Juniors C Masculins -48kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Walid AGDOUR
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 BADREDDINE BENKEROUM
HAKMI ACADEMY Belgium
3 Daoud SAHEB
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
Juniors C Masculins -55kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 yliaes GUARIM
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 HUGO SPRIMONT
ZAZAI TAEKWONDO SUD AMIENS
Ligue Hauts de France
France
3 Qayyim SAHEB
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
Juniors C Masculins -63kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 MOUAD LYAGOUBI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Ciryl GUILMOT
club taekwondo le coq carolo Belgium
3 RAYAN BENYAHMED
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
4 KEVIN DEMOOR
Tollyo academy charleroi Belgium
5 Camil AHIL
TAEKWONDO CLUB BELFORTAIN
Ligue Bourgogne
France
Juniors C Masculins +73kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 anass BAJJA
HAKMI ACADEMY Belgium
2 anas MESNAOUI
HAKMI ACADEMY Belgium
3 Yusuf CEKIC
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
4 ADAM AL YAHMOURI
HAKMI ACADEMY Belgium

Juniors C Féminines

Juniors C Féminines -44kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 malak TILMANS
club taekwondo le coq carolo Belgium
2 Delphine DALLEAU
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
3 Laïka LAITON
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
Juniors C Féminines -49kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 yasemin DUZGUN
koryo grace-hollogne Belgium
2 Omayma AMRIOUI
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
Juniors C Féminines -55kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 sara BAJJA
HAKMI ACADEMY Belgium
2 sara DYATI
koryo grace-hollogne Belgium
3 OUMAIMA HARIR
TKD FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
Juniors C Féminines -63kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 nihad GARTI
HAKMI ACADEMY Belgium
2 Fatima - Zahra DERRAM
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France
3 Djenaba BAH
RAMDANI TEAM TAEKWONDO Belgium
4 Jihene HAMADACHE
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
Juniors C Féminines +63kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Mariam DERRAM
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France
2 Marine DEQUAIRE
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France

Seniors

Seniors A+B

Seniors A+B Masculins

Seniors A+B Masculins -58kg 16 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Abdelhadi KANDROUCH
Team hachimi sport Morocco
2 Bilal SAHLI
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
3 Farouk HAMDI
Tunisiantkdfed Tunisia
4 LUCAS PIERARD
Tollyo academy charleroi Belgium
5 ayoub EL HILLALI
taekwondo chabeb bruxelles Belgium
6 yassin EL HILLALI
taekwondo chabeb bruxelles Belgium
7 Charles TAVERNIER
ORCHIES TAEKWONDO
Ligue Hauts de France
France
8 Pierre MONTEIRO DELGADO GOMES
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
9 Maarten LEMMENS
ABFT Team Belgium
10 Denilson VARDAPIN
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
11 Souleymane IDI ABDO
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
12 Axel DELVAL
TAEKWONDO FRESNOY-MACKELLERIE
Ligue Hauts de France
France
13 Yassine BOUHAJEB
GTA 93
Ligue Île de France
France
14 Siré BATHILY
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
15 Samy ALLOUANE
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
16 Matej KAMAN
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
Seniors A+B Masculins -68kg 17 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Youssef MANSOUR
Taekwondo dojang surensnois
Ligue Île de France
France
2 Yassin BENKADIR
Team hachimi sport Morocco
3 Matar SARR
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
4 Moussa AALIOUI
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
5 Marotea ARCHER
LES AMIS DU TAEKWONDO D'ANTONY
Ligue Île de France
France
6 ELIAS BENTAKHOU
Tollyo academy charleroi Belgium
7 Ziad BENATTIA
TAEKWONDO CLUB BELFORTAIN
Ligue Bourgogne
France
8 belakhdar ABDELATIF
OCG
Ligue Grand Est
Algeria
9 Enzo COMPRELLE
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
10 Christopher COLI JUN ONG
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
11 Tunahan AKPINAR
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
12 Teddy DALLEAU
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
13 Anthony CARRE
TAEKWONDO CLUB PORTES DE L ISERE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
14 Andy SPRIMONT
ZAZAI TAEKWONDO SUD AMIENS
Ligue Hauts de France
France
15 Hamara KONTE
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
16 Ludovic JORDIER
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
17 Sofiane HDOUDOU
Taekwondo Loos Academy
Ligue Hauts de France
France
Seniors A+B Masculins -80kg 12 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Yanis TAHRAOUI
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
2 SOULEIMAN LIHEMDI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
3 Mamadou Gueye NDOUR
TAEKWONDO ISÈRE
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
4 David OVONO ELLA
ESPOIR ACADÉMIE TAEKWONDO Gabon
5 Mohamed Amine BOUREFA
Olympi Sokor Elbouni. OSB Algeria
6 JEAN-FRANçOIS TOURE
FROUZINS ATHLETIC CLUB TAEKWONDO
Ligue Occitanie
France
7 Ayoub BOURHROUM
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
8 Noa HANIQUE
ABFT Team Belgium
9 Romuald SELIN
ASS. TKD TIGER CLUB
Ligue Réunion
Réunion
10 Emilien MORA JUPIN
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
11 Abdrahman DURAND
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
12 AKRAM HARFOUCHE
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Seniors A+B Masculins +80kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Félix REGNIER
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
2 Bilal IPEK
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
3 Namedi SKENDRAOUI
Ustb Algeria

Seniors A+B Féminines

Seniors A+B Féminines -49kg 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 SAVANNAH ESKENAZI
M TKD KWAN SAINT GENIS LAVAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
2 YOUSFI SOUHAILA
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
3 JEFFALI ANISSA
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
4 manal HOUSNI
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
Seniors A+B Féminines -57kg 11 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Mathilde DOURDIN
ORCHIES TAEKWONDO
Ligue Hauts de France
France
2 Laetitia ROUQUIER
FOYER TKD PRADES LE LEZ
Ligue Occitanie
France
3 Alix LENNUYEUX
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
4 Julie NGUYEN
Paris Taekwondo Elite
Ligue Île de France
France
5 Houda AÏT OUALI
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
6 Samia ZEGGANE
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
7 sara MOUCH
Abdel-kwan Rotterdam Netherlands, The
8 Anna HOSTICKOVA
SK Taekwondo LACEK Czech Republic
9 Hind REBIKA
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
10 Rym REBIKA
TAEKWONDO CLUB ASNIERES ELITE
Ligue Île de France
France
11 Audrey SYLLA
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
Seniors A+B Féminines -67kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Ayem BOUSSENANE
ASSOCIATION SPORTIVE HUANG DI
Ligue Normandie
France
2 Karina YAKOUBOV
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
3 Emma BAUWENS
LEZENNES TKD CLUB
Ligue Hauts de France
France
4 Abouchdak YASMINE
Académie Cobra Team
Ligue Centre Val de Loire
France
5 Sarah CHAARI
Tollyo academy charleroi Belgium
Seniors A+B Féminines +67kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Cannelle MAIZEROI
ASS CLAMARTOISE DE TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
2 Khadija EL BOU
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France
3 Charlotte BYL
ABFT Team Belgium

Seniors C

Seniors C Masculins

Seniors C Masculins -58kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Abdelhadi KANDROUCH
Team hachimi sport Morocco
2 Abdourahmane SYLLA
team diop Senegal
Seniors C Masculins -68kg 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Yassin BENKADIR
Team hachimi sport Morocco
2 Abderahman MEZAOUI
ECOLE TAEKWONDO TRAPPES
Ligue Île de France
France
3 Mohamed TRAORé
GTA 93
Ligue Île de France
France

Seniors C Féminines

Seniors C Féminines -49kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 ocean GUILMOT
club taekwondo le coq carolo Belgium
2 Ophélie TERREAU
M TKD KWAN SAINT GENIS LAVAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
Seniors C Féminines -57kg 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Lili ANSELMETTI
PARIS TEAM TAEKWONDO
Ligue Île de France
France
2 Souhaila YAHYAOUI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
3 Amélie REMY
TAEKWONDO CLUB BELFORTAIN
Ligue Bourgogne
France
4 Yasmina SLIMANI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
5 Asya CHOUAOUI
GTA 93
Ligue Île de France
France
Seniors C Féminines -67kg 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Lamin Bora YARBO
Best Taekwondo training center Gambia
2 Reline ANDOUMBA
ESPOIR ACADÉMIE TAEKWONDO Gabon
Seniors C Féminines +67kg 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Sarah LASSOUAOUI
TAEKWONDO CLUB DE FIVES
Ligue Hauts de France
France