Individual

Individual A class

9-11 years - Male - Individual - A 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Bonilla Uroz GUILLEM
Taekwondo Sesrovires Spain
2 Nolan MESURE
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
3 Gino VAN LEEUWEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
4 Mohamed Adham BEN ABD ALLAH
G. T. A 93
Ligue Île de France
France
9-11 years - Female - Individual - A 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nikol HRISTOVA
TC Force-2004 Bulgaria
2 Paula SáNCHEZ VILLEN
Taekwondo Sesrovires Spain
12-14 years - Male - Individual - A 11 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Thom GEERTS
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Orlando ENDER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Matthieu FILIPPI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
4 Jean-Noel PAOLI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
5 Louay SAAFI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
6 Bonilla Uroz ALBERT
Taekwondo Sesrovires Spain
7 ISAAC DEL ROSARIO GARCIA
Taekwondo Sesrovires Spain
8 Hristo TODOROV
TC Force-2004 Bulgaria
9 Konstantin YANEV
TC Force-2004 Bulgaria
10 Radostin SHTILIYANOV
TC Force-2004 Bulgaria
11 Lucas LEY
Taekwondo Tapia Netherlands, The
12-14 years - Female - Individual - A 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 lynn WIGGERS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Oceane ADANI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
3 Abbigail STOCKELYNCK
Daeryon Aalst Belgium
4 Lou GRAFFE
Taekwondo Club Grevenmacher Luxembourg
5 Chloë KAWARMALA
TKD Kawarmala Netherlands, The
6 Safaa EL IDRISSI
Budovereniging Rijen Netherlands, The
7 Jolien SEGERS
Jeong-Sin Belgium
15-17 years - Male - Individual - A 6 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Teun VAN OTTERDIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Samuel SEELEN
T.V.Moutarazak Netherlands, The
3 Fernando MARTINS
Taekwondo Schule Basel Switzerland
4 Paul CISLINI
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
5 Boyd HAGEBEEK
Gyeong-rye The Hague Netherlands, The
6 Charles BRUCHET
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
15-17 years - Female - Individual - A 14 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Jana WILLEMS
TKD chung gun vzw Belgium
2 Nora VAN KOLLENBURG
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Dewi VAN DER WEIDE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
4 Sally ASCANI
Taekwondo Club Grevenmacher Luxembourg
5 Anna-Lena VELTEN
Taekwondo Club Grevenmacher Luxembourg
6 Hannah HIRTE
FC Mindelstetten Germany
7 Belle SWANENBERG
Sportcentre Reflex Netherlands, The
8 Amber DEKKERS
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
9 Florine MALAISE
Taekwondo profondeville Belgium
10 Naomi RAMDAS BOLORINO
TKD Kawarmala Netherlands, The
11 maroua EL IDRISSI
Budovereniging Rijen Netherlands, The
12 Yente VAN OOSTERHOUT
Taekwondo Tapia Netherlands, The
13 Alysa LEY
Taekwondo Tapia Netherlands, The
14 Nifka DOODKORTE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
18-30 years - Male - Individual - A 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Jitse MIK
Taekwondo Drechtsteden Netherlands, The
2 Kevin WIGGERS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Delano CURVERS
Taekyon Stein Netherlands, The
4 Dimitri BECCAERT
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
5 Luca D'AMARIO
Taegeug Ans Belgium
6 Vinnie DE KRUYFF
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
7 Joël VAN DER WEIDE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
18-30 years - Female - Individual - A 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Tara DEKKERS
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Marie LUCCIONI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
3 Joëlle TIETERICKX
Academy Master Kim Belgium
4 HELENE LOR
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
5 Axelle BONNNEZ
University of Leuven Taekwondo Belgium
31-40 years - Male - Individual - A 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Theo VAN DE MOLENGRAFT
Taekwondo Tapia Netherlands, The
2 Jeroen VERMANT
Taekwondo Ujeong Belgium
3 Bonilla Pliego ALBERTO
Taekwondo Sesrovires Spain
4 Ronald TIELEN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
31-40 years - Female - Individual - A 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 kristelle WARNON
Taekwondo profondeville Belgium
2 Delphine SANTINI
SHO BU KAI DE NANCY
Ligue Grand Est
France
3 Jessie RAMPAERT
TKD chung gun vzw Belgium
4 Saskia VAN DAELE
Daeryon Aalst Belgium
5 Uroz Díaz LAURA
Taekwondo Sesrovires Spain
41-50 years - Male - Individual - A 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Biser HRISTOV
TC Force-2004 Bulgaria
2 Farid BEGAG
TKD CLUB DE VILLERS-ECALLES
Ligue Normandie
France
3 Daniel DROBNY
Taekyon Stein Netherlands, The
4 Maziar EBRAHIMI
TKD School Lelystad Netherlands, The
5 Mohamed Sabeur BEN ABD ALLAH
G. T. A 93
Ligue Île de France
France
41-50 years - Female - Individual - A 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 ANGELIQUE TORRE
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
2 Laetitia BEHAGLE
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
3 Halima NIAMAT
TvPusaka Netherlands, The
4 Agata MALINOWSKA
Taekwondo Tapia Netherlands, The
5 Aimee BUNGALEMBUN-WILLEMS
Taekwondo Tapia Netherlands, The
51-60 years - Male - Individual - A 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nico BAKKERS
Taegeuk Ophoven Belgium
2 Jean-Paul SWERTS
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
3 Patrick VANDIEST
Taekwondo profondeville Belgium
4 John VAN DE COOLWIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
51-60 years - Female - Individual - A 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Gulnara TOPAEVA
Taekwondo Schule Basel Switzerland
2 Jantina VAN RIJSWIJK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
66+ years - Male - Individual - A 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Othmar VERVEER
Taekwondo Papendrecht Netherlands, The
2 Robert POUBLON
American Fitness Netherlands, The
3 Amarnath DIHAL
TvPusaka Netherlands, The

Individual Classe B

9-11 years - Male - Individual - B 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 JIMMY ROOSE
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
2 Enzo CAPRILI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
3 Raf ICKENROTH
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Jahmal VAN DER WAGT
Taekwondo Voorne Putten Netherlands, The
5 Mohamed Jebril BEN ABD ALLAH
G. T. A 93
Ligue Île de France
France
6 Sem HAENRAETS
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
7 Dylan SIM
Taekwondo Tapia Netherlands, The
9-11 years - Female - Individual - B 9 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Gabriella MEYVIS
Mun Mu Lier Belgium
2 Anouk MULDERS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Runa LOF
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Natalia KOOLT, TER
Yoo Sin Netherlands, The
5 Elodie CLAES
Taegeug Ans Belgium
6 Céline UTEN
University of Leuven Taekwondo Belgium
7 Robin LEEWIS
Taekwondo Tapia Netherlands, The
8 Elien SINDORF
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
9 Hanneke FRANKENMOLEN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
12-14 years - Male - Individual - B 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Liam VAN VELDHOVEN
Taekwondo Academy Parkstad Netherlands, The
2 Hubert HULLEMAN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Julian HUIJGEN
Taekwondo Voorne Putten Netherlands, The
4 Thieu BEELE
Chingu Alken vzw Belgium
5 Seppe MOERMANS
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
6 Ramon SECIC
Taegeuk Ophoven Belgium
7 Tom TEISMAN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
12-14 years - Female - Individual - B 19 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Wassila GUEBLI
Taekwondo Academy Parkstad Netherlands, The
2 Liene VERSTRAETEN
Mun Mu Lier Belgium
3 Sien VAN DAELE
TKD chung gun vzw Belgium
4 Nina KULAS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
5 Elaine HULLEMAN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
6 Ramona HAZEWINDUS
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
7 Jennifer STREEFKERK
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
8 Haylie KETTING
Taekwondo Voorne Putten Netherlands, The
9 Maya HOEBEKE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
10 Ines LLORENS
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
11 Indah VAN DER VELDEN
TKD Kawarmala Netherlands, The
12 Sasjah VAN DER VELDEN
TKD Kawarmala Netherlands, The
13 Noémie FARCY
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
14 Lise WERRES
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
15 Sophy VERBEECK
Jeong-Sin Belgium
16 Maïte VERSAVEL
University of Leuven Taekwondo Belgium
17 Luna VANTHOOR
Taegeuk Ophoven Belgium
18 Romy VAN LEEUWEN
Taekwondo Tapia Netherlands, The
19 Magda OLEJNIK
Taekwondo Tapia Netherlands, The
15-17 years - Male - Individual - B 4 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Joep GERBERS
Yoo Sin Netherlands, The
2 Julien BAYARD
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
3 Nathan LAMOUREUX
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
4 Vincent FESTRAETS
Chingu Alken vzw Belgium
15-17 years - Female - Individual - B 7 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Seven SCHLIJPER
Taekwondo Academy Parkstad Netherlands, The
2 Eileen BAUSCH
Taekwondo Club Grevenmacher Luxembourg
3 Emily KROENER
FC Mindelstetten Germany
4 Pei-Yue VAN LOOKEREN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
5 Laura HAFNER
Yoo Sin Netherlands, The
6 Aishana LALDJISING
Taekwondo Tapia Netherlands, The
7 Jinaan AJOUAOU
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
18-30 years - Male - Individual - B 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 PAUL TAISNE
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
2 Caspar NIJSSEN
Taekyon Stein Netherlands, The
18-30 years - Female - Individual - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Grassere EMILY
T.V.Moutarazak Netherlands, The
31-40 years - Male - Individual - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Hendry TJONADI
TKD Kawarmala Netherlands, The
31-40 years - Female - Individual - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Mira CHOI
Sportcentre Reflex Netherlands, The
41-50 years - Male - Individual - B 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Olivier COLIGNON
Taekwondo profondeville Belgium
2 Erwin MOERMANS
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
41-50 years - Female - Individual - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Agnes VAN OOSTERUM
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
51-60 years - Male - Individual - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Frank REINARTZ
Taekwondo Academy Parkstad Netherlands, The

Individual Classe C

-8 years - Male - Individual - C 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Daan SOMERS
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
2 Arda BASAR
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
3 Liam JACOBS
Taekwondo Ujeong Belgium
9-11 years - Male - Individual - C 17 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Tyler FRAIKIN
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
2 Gabriel GABRIELJAN
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
3 Logan MOESEN
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
4 Dynant VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
5 Thomas DE BEUKELAER-DOSSCHE
TKD chung gun vzw Belgium
6 Baptist TEMPELAERE
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
7 Lois PANNETIER
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
8 Ethan BECKER
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
9 Juri KULAS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
10 Yassine OTHMAN
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
11 Manu SADONIUS
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
12 Simian SADONIUS
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
13 Sem VAN VENROOIJ
Sportcentre Reflex Netherlands, The
14 Halfal BRIALMONT
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
15 Wes VANDECAUTER
ILYO Aarschot Belgium
16 Jason CORNELIS
University of Leuven Taekwondo Belgium
17 Seppe SUFFELEERS
University of Leuven Taekwondo Belgium
9-11 years - Female - Individual - C 14 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Tauba DRIESEN
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
2 Anissa BERCHID
TKD chung gun vzw Belgium
3 Noor VAN DAELE
TKD chung gun vzw Belgium
4 Imani MARTHA
Sportcentre Reflex Netherlands, The
5 Megan STREEFLKERK
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
6 Elin OMAR
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
7 Rania OSMAN
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
8 Felien VANMEIRHAEGHE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
9 Hiba AKOUZDAME
pal-jang Netherlands, The
10 Sabrina ZAIBI
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
11 Jade PORTERS
University of Leuven Taekwondo Belgium
12 Limke HERMANS
University of Leuven Taekwondo Belgium
13 Neela VERRECK
University of Leuven Taekwondo Belgium
14 Kyara SCHROYEN
Taegeuk Ophoven Belgium
12-14 years - Male - Individual - C 8 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Milan STEVENS
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
2 Floris SNELDERS
Stichting Taekwondoschool R.M.G. Netherlands, The
3 David LUCA
Taekwondo Ujeong Belgium
4 Peter FIERENS
Mun Mu Lier Belgium
5 Joël DOS SANTOS BANDOMBELE
Daeryon Aalst Belgium
6 Jarno PIOVESAN
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
7 Ibrahim FAYED
University of Leuven Taekwondo Belgium
8 Liam PORTERS
University of Leuven Taekwondo Belgium
12-14 years - Female - Individual - C 8 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Mette DE JONGE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
2 Ritej BRIALMONT
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
3 Marie JANDER
Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg
4 Sam RIGO
Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg
5 Carolina PAREIRA PATRICIO
Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg
6 Emma HELSEN
ILYO Aarschot Belgium
7 Roxanne BOLLEN
University of Leuven Taekwondo Belgium
8 Clarisse BOLLEN
University of Leuven Taekwondo Belgium
15-17 years - Female - Individual - C 5 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nastassja CAURIER
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
2 Lola MONTAINE
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
3 Dijana PILJANOVIC
Yoo Sin Netherlands, The
4 Lucie JANDER
Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg
5 Goele RAEYMAKERS
Chingu Alken vzw Belgium
18-30 years - Female - Individual - C 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Cassandre VANDAMME
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
2 Roxanne SCHUMACHER
Taegeug Ans Belgium
3 Dailin HERNANDEZ
Chingu Alken vzw Belgium
31-40 years - Female - Individual - C 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Priscillia BREYNE
LAMBERSART TAEKWONDO CLUB
Ligue Hauts de France
France
2 Linda STROOBANTS
University of Leuven Taekwondo Belgium
41-50 years - Male - Individual - C 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Joris BOLLEN
University of Leuven Taekwondo Belgium
2 Wim PORTERS
University of Leuven Taekwondo Belgium
41-50 years - Female - Individual - C 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Esther DEKKERS
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The

Individual Classe D

-8 years - Male - Individual - D 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Yasin JALGHAME
pal-jang Netherlands, The
-8 years - Female - Individual - D 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Evin OMAR
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The
9-11 years - Male - Individual - D 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Robbe SOMERS
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
12-14 years - Female - Individual - D 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Sara AYNAOU
pal-jang Netherlands, The
2 Mayaar EL BAKKALI
pal-jang Netherlands, The
15-17 years - Female - Individual - D 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Wijdaan EL BAKKALI
pal-jang Netherlands, The

Pair

Pair A-class

-11 years - Pair - A 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Paula SáNCHEZ VILLEN
Bonilla Uroz GUILLEM
Taekwondo Sesrovires Spain
12-14 years - Pair - A 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Oceane ADANI
Jean-Noel PAOLI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
2 Lynn WIGGERS
Orlando ENDER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
15-17 years - Pair - A 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Teun VAN OTTERDIJK
Dewi VAN DER WEIDE
Taekwondo Tapia Netherlands, The
31+ years - Pair - A 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Farid BEGAG
Angelique TORRE
TKD CLUB DE VILLERS-ECALLES
Ligue Normandie
France
2 Uroz Díaz LAURA
Bonilla Pliego ALBERTO
Taekwondo Sesrovires Spain
3 John VAN DE COOLWIJK
Agata MALINOWSKA
Taekwondo Tapia Netherlands, The

Pair B-class

-11 years - Pair - B 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Anouk MULDERS
Raf ICKENROTH
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Robin LEEWIS
Dylan SIM
Taekwondo Tapia Netherlands, The
12-14 years - Pair - B 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Nina KULAS
Hubert HULLEMAN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 INES LLORENS
NOLAN MESURE
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
15-17 years - Pair - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Laura HAFNER
Joep GERBERS
Yoo Sin Netherlands, The
31+ years - Pair - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Diane FOX - VAN CLEEF
Jos VAN VELDHOVEN
Taekwondo Academy Parkstad Netherlands, The

Pair C-class

-11 years - Pair - C 3 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Anissa BERCHID
Thomas DE BEUKELAER-DOSSCHE
TKD chung gun vzw Belgium
2 Imani MARTHA
Dynant VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Arda BASAR
Megan STREEFKERK
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The

Team

Team A-class

12-14 years - Male - Team - A 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Matthieu FILIPPI
Jean-Noel PAOLI
Louay SAAFI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
2 Hristo TODOROV
Radostin SHTILIYANOV
Konstantin YANEV
TC Force-2004 Bulgaria
18-30 years - Male - Team - A 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Edwin VAN ZON
BDF Taekwondo Netherlands, The
31+ years - Female - Team - A 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Jantina VAN RIJSWIJK
Aimee BUNGALEMBUN-WILLEMS
Agata MALINOWSKA
Taekwondo Tapia Netherlands, The

Team B-class

-11 years - Female - Team - B 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Imani MARTHA
Runa LOF
Anouk MULDERS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
12-14 years - Female - Team - B 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Gabriella MEYVIS
Liene VERSTRAETEN
Nora HADJ AMOR
Mun Mu Lier Belgium
2 Ramona HAZEWINDUS
Jennifer STREEFKERK
Haylie KETTING
Taekwondo Club Papendrecht Netherlands, The

Team C-class

-11 years - Male - Team - C 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Sem VAN VENROOIJ
Juri KULAS
Dynant VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
12-14 years - Female - Team - C 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Marie JANDER
Sam RIGO
Carolina PAREIRA PATRICIO
Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg
15-17 years - Female - Team - C 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Sam RIGO
Lucie JANDER
Carolina PAREIRA PATRICIO
Taekwondo Centre Luxembourg Luxembourg

G-Taekwondo (Para)

G-Taekwondo (Para) A-class

18+ years - Male - G-Taekwondo - A 2 inschrijvingen
Nr. Naam Team Land
1 Sjoerd MILTENBURG
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Marcel DIRMEIER
Taekwondo Zentrum Leipzig e.V. Germany

G-Taekwondo (Para) B+C+D-class

-17 years - Female- G-Taekwondo - B+C+D 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Rune COLLA
Taekwondo Academy Pyong Won vzw Belgium
18+ years - Female- G-Taekwondo - B+C+D 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Sanne JOOS
Sportcentre Reflex Netherlands, The

Free Style Individual

Free Style Individual A-class

-17 years - Male - Free Style Individual - A 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Bonilla Uroz GUILLEM
Taekwondo Sesrovires Spain
-17 years - Female- Free Style Individual - A 1 inschrijving
Nr. Naam Team Land
1 Hannah HIRTE
FC Mindelstetten Germany