Pupils

Pupils C

Pupils C Male

Pupils C Male -22 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Brandon CHUI
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Senne VANSTRAELEN
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
3 Anthony NEMETH
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Pupils C Male -24 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Gian HAAN
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Lowie WIJCKMANS
Taekwondo Dongji Belgium
3 Eymen ALACAOGLU
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Pupils C Male -30 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Deyyan OZDEN
Taekwondo Dongji Belgium
2 Lars SAUWENS
Taekwondo Dongji Belgium

Pupils C Female

Pupils C Female -26 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Elena LAMPARIELLO
Keumgang Genk Belgium
Pupils C Female -28 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Hasna- Nur DEMIRYUREK
Keumgang Genk Belgium

Minors

Minors A+B

Minors A+B Male

Minors A+B Male -27 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Vic AERTS
Jong Saeng Belgium
Minors A+B Male -30 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Walid SALHI
ARTS MARTIAUX COLMAR
Ligue Grand Est
France
2 Dylan SIM
Taekwondo Tapia Netherlands
3 Gino VAN LEEUWEN
Taekwondo Tapia Netherlands
Minors A+B Male -40 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Nikayi ENGELMAN
Taekwondo Tapia Netherlands

Minors C

Minors C Male

Minors C Male -24 kg 8 entries
No. Name Team Country
1 Mette ERER
Keumgang Genk Belgium
2 Sinan GUNES
Taekwondo Dongji Belgium
3 Bram PEETERS
HTA Belgium
4 Zakaria SAFSAFI
HTA Belgium
5 mohamed EL MELOUDI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
6 Andrea ARGYROPOULOS
NONG JANG SMILEY Belgium
7 Ilano FALCOMER
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
8 Giosuè TRECCASE
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Minors C Male -30 kg 9 entries
No. Name Team Country
1 Jarne VAN OPSTAL
De Tijgers Rijkevorsel Belgium
2 Ruben VANINBROUKX
Taekwondo Dongji Belgium
3 Yoran WILLEMS
Taekwondo Dongji Belgium
4 Kaspien MOHAMMADI MOAF
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
5 Lars DEGROOTE
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
6 Ediz MITIS
TAE-FOON Belgium
7 Lukas VERWIMP
HTA Belgium
8 yassin SAMOUR
Jeunesse Sportive Belge Belgium
9 Silas DUMONT
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
Minors C Male -27 kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Adriaan VAN BOMMEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Fehed Mazin AL SAIED
Top Taekwondo Eemland Netherlands
3 Kittidret CHANTEMDUANG
NONG JANG Belgium
4 Illo SAVOCA
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
5 Rayan KWIECIEN
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Minors C Male -33 kg 8 entries
No. Name Team Country
1 Toprak Can KARABACAK
Keumgang Genk Belgium
2 Mohammed SHAHOUD
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
3 Kaan ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium
4 Azad YILMAZ
Taekwondoschool Keumgang Belgium
5 Yassine OTHMAN
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
6 moad MOUFID
Jeunesse Sportive Belge Belgium
7 Elias VAN KETS
NONG JANG Belgium
8 Vince PLACIDO
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Minors C Male -36 kg 9 entries
No. Name Team Country
1 Gio HAAN
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Abdullaah BAKHTALI
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
3 Erol Eymen ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium
4 Vincent CRIJNS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
5 Simian SADONIUS
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
6 Diem VANNESTE
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
7 Casper SUTTELS
AC GEWE WELLEN Belgium
8 Jason LEMMENS
HTA Belgium
9 Delsin MASOTTE
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Minors C Male -40 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Egehan ERER
Keumgang Genk Belgium
2 Vinny NULLENS
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
3 Osama SHAHOUD
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands

Minors C Female

Minors C Female -24 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Heavensley ORTIZ ROMERO
Taekwondo Dongji Belgium
2 Lyana WOJCIECHOWSKI
AC GEWE WELLEN Belgium
Minors C Female -27 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Chailyn ORTIZ ROMERO
Taekwondo Dongji Belgium
2 Kiyana VRIJSSEN
Taekwondo Dongji Belgium
3 Katala SCHRAEPEN
TAE-FOON Belgium
Minors C Female -30 kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Fenne STEENAERTS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Sérina BADJI
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Ella FREDERICKX
Taekwondoschool Keumgang Belgium
4 Zoë LEMMENS
HTA Belgium
5 Cassandra MOORS
HTA Belgium
6 Alice TIELENS
HTA Belgium
Minors C Female -33 kg 9 entries
No. Name Team Country
1 Dewi DOUCET
Keumgang Genk Belgium
2 Oumaimah ELOUAMARI
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
3 Kjenta WOUTERS
De Tijgers Rijkevorsel Belgium
4 Aysu COLAK
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
5 Nisa AKGUN
Taekwondo Dongji Belgium
6 nihad BOUAZZA
Jeunesse Sportive Belge Belgium
7 nisrine BOURGUE
Jeunesse Sportive Belge Belgium
8 Daniya ECHADDADI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
9 Feyza KILIC
HTA Belgium
Minors C Female -36 kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Jolisa LALEMAN
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Sienna DE JAGER
Top Taekwondo Eemland Netherlands
3 Sam TIMMERMANS
AC GEWE WELLEN Belgium
4 Joyce TIELENS
HTA Belgium
5 Fay DIRKS
Jong Saeng Belgium
6 Sura KARA
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
7 Yerlina MINIER CASTILLO
Pyong won Diepenbeek Belgium
Minors C Female -40 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Lara OZDEN
Taekwondo Dongji Belgium
2 Leandra VRIJSSEN
Taekwondo Dongji Belgium
3 Feeke SEMPELS
NONG JANG Belgium
Minors C Female -44 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lina HADOUI
ARTS MARTIAUX COLMAR
Ligue Grand Est
France
Minors C Female -48 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Hatice-Kübra TOPAL
Taekwondo Dongji Belgium

Cadets

Cadets A+B

Cadets A+B Male

Cadets A+B Male -33 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Noah LEMMENS
HTA Belgium
2 James LEMMENS
HTA Belgium
3 Len BEEKMAN
taekwondoschool de Tombe Netherlands
Cadets A+B Male -37 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Nassim DYALLI
NONG JANG Belgium
2 Sheg-La SIM
Taekwondo Tapia Netherlands
Cadets A+B Male -41 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Michiel VERMAELEN
Taekwondoschool Keumgang Belgium
Cadets A+B Male -45 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Kobe VANDEBERK
HTA Belgium
Cadets A+B Male -49 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Alexander LE
Taekwondo Tapia Netherlands
2 Stan BEEKMAN
taekwondoschool de Tombe Netherlands

Cadets A+B Female

Cadets A+B Female -37 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Caroline VOLDERS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Elien RABAUT
Taekwondoschool Keumgang Belgium
Cadets A+B Female -41 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Maya HOEBEKE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
2 Britt HUBER
Top Taekwondo Eemland Netherlands
Cadets A+B Female -47 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Lore CUYPERS
Taekwondo Dongji Belgium
2 Nashira CHASLAMIDIS
Keumgang Genk Belgium
Cadets A+B Female -55 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sam VAN DOOREN
De Tijgers Rijkevorsel Belgium

Cadets C

Cadets C Male

Cadets C Male -33 kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Batuhan ERER
Keumgang Genk Belgium
2 Tjamiro WEINBROD
Keumgang Genk Belgium
3 Lucas VERHEYEN
De Tijgers Rijkevorsel Belgium
4 Mike SORDO
Pyong won Diepenbeek Belgium
Cadets C Male -37 kg 8 entries
No. Name Team Country
1 Winston SNIJDERS
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Vaninbroukx LANDER
Taekwondo Dongji Belgium
3 Davey BORST
Top Taekwondo Eemland Netherlands
4 Jolan SCHELFOUT-SCHAERLAEKENS
NONG JANG Belgium
5 Yanis D'AMICO
TKD VERVIERS SOUMAGNE Belgium
6 Guillaume VAN PASSEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
7 Tim ARTEEL
NONG JANG Belgium
8 Quinten VAN BOVEN
HTA Belgium
Cadets C Male -41 kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Cenk ERER
Keumgang Genk Belgium
2 Achmet SHAHOUD
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
3 Driesen WES
TAE-FOON Belgium
4 omar ARBIB
Jeunesse Sportive Belge Belgium
Cadets C Male -45 kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Muhammed Ali ERER
Keumgang Genk Belgium
2 Noah DEGROOTE
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
3 anass KOTATI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
4 Adam BOUGOUFA
Taekwondo Dongji Belgium
Cadets C Male -49 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Pieter WIJCKMANS
Taekwondo Dongji Belgium
2 Milan VANHUYSE
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
3 Wout VAN LEEMPUTTE
Jong Saeng Belgium
Cadets C Male -53 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Matthias BOEYKENS
Taekwondo Dongji Belgium
Cadets C Male +65 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Walid AISSAOUI
NONG JANG SMILEY Belgium

Cadets C Female

Cadets C Female -33 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Ylva PARADISO
Keumgang Genk Belgium
2 Basya MELCHERTS
Top Taekwondo Eemland Netherlands
Cadets C Female -37 kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Alison GONCALVES RANGEL
Taekwondo Dongji Belgium
2 Hannah LAENENS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Alana VAN BOMMEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
4 Ninthe ROOZENDAAL
Top Taekwondo Eemland Netherlands
5 Sammy STOOVE
Top Taekwondo Eemland Netherlands
6 ferdaws EL BOUBSI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
7 YOUSRA BOULHAJAF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Cadets C Female -41 kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Josephine CRIJNS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 dounia LAOUICH
Jeunesse Sportive Belge Belgium
3 Fien VAN CUYCK
NONG JANG Belgium
4 Amelie VAN PASSEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
Cadets C Female -44 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Nyka IERACITANO
Keumgang Genk Belgium
2 Amber IMPENS
Taekwondo Dongji Belgium
Cadets C Female -47 kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Mozkgan HEYDERI
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Zoë ENGELEN
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Iclal KOPARAN
Keumgang Genk Belgium
4 Melike KILIC
HTA Belgium
Cadets C Female -51 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Elisa SUTTELS
AC GEWE WELLEN Belgium
2 Walae AMELLOUK
Taekwondo Kriss Belgium
Cadets C Female -55 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Aleyna BAYAT
Taekwondo Dongji Belgium
2 Febe MEYNAERTS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Douae AMELLOUK
Taekwondo Kriss Belgium

Juniors

Juniors A+B

Juniors A+B Male

Juniors A+B Male -45kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Jesse VAN VULPEN
Top Taekwondo Eemland Netherlands
2 Maarten LEMMENS
NONG JANG SMILEY Belgium
Juniors A+B Male -48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Milan MOLLE
Top Taekwondo Eemland Netherlands
Juniors A+B Male -55kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Sidney DE VREEDE
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Ryer VAN ERKELENS
Top Taekwondo Eemland Netherlands
Juniors A+B Male -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Borre MESKERS
taekwondoschool de Tombe Netherlands
Juniors A+B Male +78kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Laurent GUIRSCH
TKD Stengefort Luxembourg

Juniors A+B Female

Juniors A+B Female -46kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Margot SERVRANCKX
NONG JANG Belgium
Juniors A+B Female -49kg 1 entry
No. Name Team Country
Juniors A+B Female -52kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Cassandra ORTIZ ROMERO
Taekwondo Dongji Belgium
Juniors A+B Female -55kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Lies VICCA
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Chahrazad EL YAMANI
ARTS MARTIAUX COLMAR
Ligue Grand Est
France
3 Andrea MICHELS
Taekwondo Tapia Netherlands
4 Latifa CHASLAMIDIS
Keumgang Genk Belgium
Juniors A+B Female -59kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Aynhoa IERACITANO
Keumgang Genk Belgium
2 Malou SUPRIJATNA UKON
Budovereniging Hantei Netherlands
3 Amy MINK
Top Taekwondo Eemland Netherlands
4 Eline OP DE LOCHT
AC GEWE WELLEN Belgium
Juniors A+B Female -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Annette CORTHOUTS
Taekwondo Dongji Belgium

Juniors C

Juniors C Male

Juniors C Male -45kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Dario WOUTERS
De Tijgers Rijkevorsel Belgium
Juniors C Male -55kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jean Baptiste VALENçON
NONG JANG SMILEY Belgium
Juniors C Male -63kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Cihan KARABACAK
Keumgang Genk Belgium
2 Mubin BASCI
Taekwondo Dongji Belgium
3 Natan VAN DER LINDEN
Keumgang Genk Belgium
Juniors C Male -73kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Ruben CUYPERS
Taekwondo Dongji Belgium

Juniors C Female

Juniors C Female -44kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Naomi VERHEYEN
De Tijgers Rijkevorsel Belgium
Juniors C Female -49kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sien BORGERS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
Juniors C Female -52kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Melissa KAYA
Taekwondo Dongji Belgium
Juniors C Female +68kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sila ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium

Seniors

Seniors A+B

Seniors A+B Male

Seniors A+B Male -58kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Enrique IERACITANO
Keumgang Genk Belgium
Seniors A+B Male -63kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Roy DIRKX
Keumgang Genk Belgium
2 Emre ERBAS
Taekwondo Dongji Belgium
3 Branko HOEBEKE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
4 Nigel TIMMERS
Taekwondo Tapia Netherlands
Seniors A+B Male -68kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Tugay BASCI
Taekwondo Dongji Belgium
2 Bernd OP DE LOCHT
AC GEWE WELLEN Belgium
3 Yassine BENTATOU
NONG JANG SMILEY Belgium
Seniors A+B Male -74kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Abbes REBHI
Association El Wafa de Sport teakwondo Tunisie Tunisia
Seniors A+B Male -87kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Thomas BOEYKENS
Taekwondo Dongji Belgium
Seniors A+B Male +87kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Michael THOELEN
Chingu Alken vzw Belgium

Seniors A+B Female

Seniors A+B Female -46kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sofie LEMMENS
NONG JANG SMILEY Belgium
Seniors A+B Female -49kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Ilayda AYDOGAN
Keumgang Genk Belgium
Seniors A+B Female -57kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Kjenta VERPOORTEN
De Tijgers Rijkevorsel Belgium
2 Iris DAENEN
taekwondoschool de Tombe Netherlands
Seniors A+B Female -67kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Isabelle FABER
TKD Stengefort Luxembourg

Seniors C

Seniors C Male

Seniors C Male -58kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Maisam MOHAMMADI
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
Seniors C Male -63kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Rodions GRISKEVICS
Keumgang Genk Belgium
2 Sayed Asif IBRAHIMI
HTA Belgium
Seniors C Male -68kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Rowan POPPELAARS
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Taylan SINGH
AC GEWE WELLEN Belgium
Seniors C Male -74kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Bart KOCH
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands
2 Guyllian DETAILLEUR
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium