Individual
Individual A class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Graffé LOU |
Red Lions Grevenmacher | Luxembourg |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Velten ANNA-LENA |
Red Lions Grevenmacher | Luxembourg |
2 | Ascani SALLY |
Red Lions Grevenmacher | Luxembourg |
3 | Clémence DE SAINT MARTIN |
TKD La Source | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Luca D'AMARIO |
Taegeug Ans | Belgium |
2 | Vinnie DE KRUYFF |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ronald TIELEN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Patrick VANDIEST |
Taekwondo profondeville | Belgium |
Individual Classe B
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mathys CERISIER |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
2 | Sem HAENRAETS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
3 | Jean GUISSART |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
4 | Nathan HERMAND |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Nora HADJ AMOR |
Mun Mu Lier | Belgium |
2 | Elodie CLAES |
Taegeug Ans | Belgium |
3 | Hanneke FRANKENMOLEN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
4 | Elien SINDORF |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jef AERTS |
Jong Saeng | Belgium |
2 | Jarno HENDRICKX |
Jong Saeng | Belgium |
3 | Seppe MOERMANS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
4 | Titouan DELABRASSINE |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
5 | Nicolas TUTS |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
6 | Tom TEISMAN |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jorien HEEMSKERK |
Chang moo kwan saja | Belgium |
2 | Lise WERRES |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
3 | Noémie FARCY |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
4 | Ambre BROCCHIA |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
5 | Naomé SATINET |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Samuel LEMAIRE |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
2 | Tom BOCQUET |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
3 | Mathias GRENIER |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Brooklyn GATHY |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Flora DELABRASSINE |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
3 | Cassandre MAZY |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
4 | Nour SATINET |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
5 | Jinaan AJOUAOU |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Sydney GATHY |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Madison BUFFIN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
3 | Roxanne SCHUMACHER |
Taegeug Ans | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Erwin MOERMANS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
2 | Olivier COLIGNON |
Taekwondo profondeville | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Agnes VAN OOSTERUM |
Taekwondo Eindhoven | Netherlands, The |
Individual Classe C
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yolan ORBAN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Cruz GATHY |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Naissa VINTI |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
3 | Sueda KIRAZ |
Chang moo kwan saja | Belgium |
4 | Elif CAYBASI |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Horia TRASCA |
Taekwondo Centre Luxembourg | Luxembourg |
2 | Gabriel GABRIELJAN |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
3 | Atakan CARMAN |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
4 | Halfal BRIALMONT |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
5 | Benjamin TUTS |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
6 | Jean-Baptiste VANCAUWENBERGHE |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
7 | Logan MOESEN |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
8 | Jason CORNELIS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
9 | Seppe SUFFELEERS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Elise LALLEMANT |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Ikranur KIRAZ |
Chang moo kwan saja | Belgium |
3 | Inaya SMITH ZUMELZU |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
4 | Harmonia VANDERESSE |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
5 | Maelle WALTHEY |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
6 | Eda Nur KALINCIK |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
7 | Sabrina ZAIBI |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
8 | Emma WATHELET |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
9 | Limke HERMANS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
10 | Jade PORTERS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
11 | Neela VERRECK |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Grégory HUYBREGHS |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Aurélien MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
3 | Damien MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
4 | Jarno PIOVESAN |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
5 | Milan STEVENS |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |
6 | Ibrahim FAYED |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
7 | Liam PORTERS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mackenzie GATHY |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Luna GROSJEAN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
3 | Louane HONGENS |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
4 | Tessia VINTI |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
5 | Marie JANDER |
Taekwondo Centre Luxembourg | Luxembourg |
6 | Carolina PAREIRA PATRICIO |
Taekwondo Centre Luxembourg | Luxembourg |
7 | Celia HARDY |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
8 | Ritej BRIALMONT |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Julien MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Kristof TROQUET |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Louise VANDALEN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Lucie JANDER |
Taekwondo Centre Luxembourg | Luxembourg |
3 | Alison KETS |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
4 | Rachel KETS |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
5 | Océane DOGUET |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
6 | Clara GEUCQUET |
ASBL Hannut Educ Sport | Belgium |
7 | Clara PAREDIS |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Kevin JAEGER |
TKD Stengefort | Luxembourg |
2 | Damien MENTION |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Linda STROOBANTS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Christophe ORBAN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Wim PORTERS |
Taekwondo Hakyo | Belgium |
Individual Classe D
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Eden WILKIN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Killian BUFFIN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
3 | Matthew WATHELET |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Doritha BIGOZA |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Amélie FIéVEZ |
Red Lions Grevenmacher | Luxembourg |
3 | Laura VREUX |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Fiévez TRISTAN |
Red Lions Grevenmacher | Luxembourg |
2 | Mathéo YANSENNE |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | WENDY SZATANSKI |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Océane LEJEUNE |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
3 | Marie SCHROEDER |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
4 | Livia VREUX |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Emy BIGOZA |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Lisalyne DELSAUX |
Taekwondo Imjin academy | Belgium |
3 | Camille SCHENCK |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Virginie MARTIN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Catalina FIéVEZ |
Red Lions Grevenmacher | Luxembourg |
Pair
Pair C-class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yolan ORBAN Cruz GATHY |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Naissa VINTI Cruz GATHY |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Jean-Baptiste VANCAUWENBERGHE Emma WATHELET |
Taekwondo Wolf Academy | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mackenzie GATHY Aurélien MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Damien MARC Louane HONGENS |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
3 | Luna GROSJEAN Grégory HUYBREGHS |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
4 | Mackenzie GATHY Louane HONGENS |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Louise VANDALEN Julien MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Kristof TROQUET Louise VANDALEN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
Pair D-class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Doritha BIGOZA Eden WILKIN |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mathéo YANSENNE WENDY SZATANSKI |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Virginie MARTIN Bruno MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
Team
Team B-class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Ambre BROCCHIA Noémie FARCY Lise WERRES |
Taepoong Taekwondo Seraing | Belgium |
Team C-class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Grégory HUYBREGHS Aurélien MARC Damien MARC |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Mackenzie GATHY Luna GROSJEAN Louane HONGENS |
Gathy Yong Academy ASBL | Belgium |
2 | Carolina PAREIRA PATRICIO Lucie JANDER Marie JANDER |
Taekwondo Centre Luxembourg | Luxembourg |
G-Taekwondo (Para)
G-Taekwondo (Para) A-class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Melissa ENGELS |
Chang moo kwan saja | Belgium |
G-Taekwondo (Para) B+C+D-class
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Yoran PEELS |
Chang moo kwan saja | Belgium |
No. | Name | Team | Country |
---|---|---|---|
1 | Rune COLLA |
Taekwondo Academy Pyong Won vzw | Belgium |