Pee Wee

Pee Wee / Advanced

Pee Wee / Advanced / Male

Pee Wee / Advanced / Male -26kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Eesa BAKKAR- BIREYE
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Harry BEVAN
Team Ultimate (GBR) United Kingdom

Pee Wee / Novice

Pee Wee / Novice / Male

Pee Wee / Novice / Male -18kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Harley CATER
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Pee Wee / Novice / Male -20kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jan IWICKI
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Pee Wee / Novice / Male -22kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Jacob BLACK
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Magnus ROBERTSON
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
3 Eesa WAQAS
Evolve Taekwondo United Kingdom
Pee Wee / Novice / Male -24kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Joshan SOHAL
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 ARCHER BAUTISTA
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
Pee Wee / Novice / Male -26kg 3 entries
No. Name Team Country
1 William BLYTHE
Cumbria Taekwondo United Kingdom
2 Lucas CLARK
(WTA) All Stars TKD United Kingdom
3 Rayan DAUTI
Evolve Taekwondo United Kingdom
Pee Wee / Novice / Male -30kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Spencer MARTIN
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
2 Alfie QUIGLEY
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Oliver HICKEY
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Pee Wee / Novice / Male +30kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Charlie BENNETT
TDO TKD United Kingdom
2 Hugo ANDREWS
TDO TKD United Kingdom
3 Walter POWELL
Westminster Taekwondo Academy United Kingdom

Pee Wee / Novice / Female

Pee Wee / Novice / Female -18kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Rea BARKER
TDO TKD United Kingdom
Pee Wee / Novice / Female -20kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lexi PETTIGREW
Cumbria Taekwondo United Kingdom
Pee Wee / Novice / Female -22kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Amelia GRANDISON
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
2 Jessica HARRIS
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
3 Emilia MOSES
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Pee Wee / Novice / Female -24kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Shahara BAILEY WILLIAMS
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Phoebe LONEY
Cumbria Taekwondo United Kingdom
3 Eliza OKEKE
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Pee Wee / Novice / Female -30kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Chloe BLISS
Passion TKD United Kingdom

Child

Child / Advanced

Child / Advanced / Male

Child / Advanced / Male -26kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Riaan GOSRANI
Wild Tiger TKD United Kingdom
Child / Advanced / Male -36kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Victor MARIN
TTKD United Kingdom
2 Harry NIBLOCK
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
Child / Advanced / Male -40kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Jensen GREENWOOD
Warrior Factory United Kingdom
2 Owen GHILONI
Roar Taekwondo GB United Kingdom
Child / Advanced / Male -44kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Flynn MORANA O’TOOLE
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
2 JOSHUA OLUWATOYIN
ATA United Kingdom
Child / Advanced / Male -48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 AARON ROBERTS
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Child / Advanced / Male +48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 ANTHONY ALLEN
ATA United Kingdom

Child / Advanced / Female

Child / Advanced / Female -24kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Kiara KNOWLES
Roar Taekwondo GB United Kingdom
Child / Advanced / Female -29kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lola CORBOZ
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Child / Advanced / Female -32kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Inayah TAMOOR
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Child / Advanced / Female -36kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Diana PARAIAN
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Rosie QUIGLEY
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 ISLA JONES
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Child / Advanced / Female -44kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Aishah BAKKAR-BIRYE
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Ishika DIXIT
Momentum Taekwondo United Kingdom
Child / Advanced / Female -48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Elizabeth DOWNING
Whiston Taekwondo United Kingdom

Child / Novice

Child / Novice / Male

Child / Novice / Male -24kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Jack FLETCHER
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
2 Adel MOHAMMED
Evolve Taekwondo United Kingdom
Child / Novice / Male -26kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Malachy FULTON-BOUT
TTKD United Kingdom
2 Zain ZEESHAN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Daniel GRANDISON
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
4 ZUCHI MUNKHBAT
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
5 Callum MO
Evolve Taekwondo United Kingdom
6 Jaxx BARKER
TDO TKD United Kingdom
7 Nameer RAHMAN
Evolve Taekwondo United Kingdom
Child / Novice / Male -29kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Bartek IWICKI
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Teodor MEREACRE
Whiston Taekwondo United Kingdom
3 Sebastian MOSES
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
4 OSCAR KLIM-PETERSEN
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
5 KEON ASSAOUCI
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
6 Jacob SYROKA
Roar Taekwondo GB United Kingdom
7 Muhammad BENKACEM
Westminster Taekwondo Academy United Kingdom
Child / Novice / Male -32kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Jaden CHOW
Whiston Taekwondo United Kingdom
2 Noah SHELDON
TDO TKD United Kingdom
3 Diegu ANANTI
Evolve Taekwondo United Kingdom
Child / Novice / Male -36kg 11 entries
No. Name Team Country
1 Jack CLEGG
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Beau KERR
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
3 Leo MACASKILL
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
4 Mason MARTIN
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
5 Aaron CAGDAS
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
6 Max SPINK
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
7 Zaydan NOWELL
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
8 Gabriel SAWYER
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
9 Jax HALL
TDO TKD United Kingdom
10 Jaxon DEMETRIUS- BESWICK
Evolve Taekwondo United Kingdom
11 Patrick LEGGE
TDO TKD United Kingdom
Child / Novice / Male -40kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Robbie FINGLAND
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
2 Hamid CHAUDHRY
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Matthew MARSZALEK
TDO TKD United Kingdom
4 Leo HICKEY
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Child / Novice / Male -44kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Joseph ROBERTSON
(WTA) All Stars TKD United Kingdom
Child / Novice / Male -48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Dean MIAH
Evolve Taekwondo United Kingdom

Child / Novice / Female

Child / Novice / Female -24kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Arlene GREWAL
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Kiana-lili GOUDARZI
Westminster Taekwondo Academy United Kingdom
Child / Novice / Female -26kg 2 entries
No. Name Team Country
1 elizaveta SICACI
Evolve Taekwondo United Kingdom
2 Miki MINAGAWA
Westminster Taekwondo Academy United Kingdom
Child / Novice / Female -32kg 8 entries
No. Name Team Country
1 Afia HASSAN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Pulan TIAN
Peak Performance Academy United Kingdom
3 Millie TURNER
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
4 Avani SOHAL
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
5 Alexis OHARA
TDO TKD United Kingdom
6 Mollie MCNALLY
Whiston Taekwondo United Kingdom
7 ERIKA OKEKE
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
8 FREYA DWYER
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Child / Novice / Female -36kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Aaminah TAHIR
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Lilly-Rose ANDERSON
TDO TKD United Kingdom
3 ERIN O:CONNOR
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Child / Novice / Female -40kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Saskia BOUCHER
Peak Performance Academy United Kingdom

Cadet

Cadet / Advanced

Cadet / Advanced / Male

Cadet / Advanced / Male -33kg 10 entries
No. Name Team Country
1 Jake THOMPSON
TTKD United Kingdom
2 Ollie MCLOUGHLIN
Cumbria Taekwondo United Kingdom
3 Harry LUTHER
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
4 Jackson DONE
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
5 JOSHUA SHERRATT
BTS NORTH United Kingdom
6 Rocio CHUNG
Whiston Taekwondo United Kingdom
7 Aiden HAYRANN
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
8 Reuben HEARD
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
9 Ibrahim SOBANY
Evolve Taekwondo United Kingdom
10 Adam UDALL
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -37kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Rex Ting CHUNG
Whiston Taekwondo United Kingdom
2 LUIS HARRISON
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
3 ZEV MUNKHBAT
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
4 Noah GLEW
Black Adder Allstars Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -41kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Lucas WHITTLE
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Salman HUSSEIN
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
3 BRYCE MATEO
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
4 Owen JACKSON
(WTA) All Stars TKD United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -45kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Eden BROWN
TTKD United Kingdom
2 Zackariya KARIM
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Savain WIJESIRI
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
4 Harrison BLACK
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
5 Hamza ELAGAMI
Peak Performance Academy United Kingdom
6 Chad CENTENO
Whiston Taekwondo United Kingdom
7 Aisha SALEEM
Evolve Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -49kg 8 entries
No. Name Team Country
1 Kamari ST HELEN
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Jayden SIMPSON-KIDD
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Samuel KEALEY
TDO TKD United Kingdom
4 Jay HODGSON
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
5 Salman FALLATA
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
6 Ken JOHNSON
ATA United Kingdom
7 Shaan JHITA
SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY GBR United Kingdom
8 RILEY BURTON
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -53kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Jacob PATON
TDO TKD United Kingdom
2 Wiktor JAKOBCZAK
Unite United Kingdom
3 Noah DUFFIN
TDO TKD United Kingdom
4 Jaiden SHAH
Evolve Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -57kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Jack WATTERS
Warrior Factory United Kingdom
2 Morgan COLES
Wales Taekwondo United Kingdom
3 Henry LONGTHORNE
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
4 Radu PARAIAN
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
5 ETHAN ROBERTS
Scorpion Taekwondo United Kingdom
6 Hamaad AFZAL
Momentum Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Male -65kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jak BENNETT
TDO TKD United Kingdom
Cadet / Advanced / Male +65kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jayden TAYLOR
Team Ultimate (GBR) United Kingdom

Cadet / Advanced / Female

Cadet / Advanced / Female -29kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Gabby PETTIGREW
Cumbria Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -33kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lily HARDY
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -37kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Poppy KINGSLEY
Passion TKD United Kingdom
2 JOCELYN PEPPER
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -41kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Jia GOSRANI
Wild Tiger TKD United Kingdom
2 Evelyn TAYLOR
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
3 Zaina RIAZ
Momentum Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -44kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Ikrah HUSSAIN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 MEGAN VENTER
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
3 MAJA CZYNSZAK
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
4 Salma MOHAMUD
ATA United Kingdom
5 Paige RAYNSFORD
ATA United Kingdom
6 Amaarah SHAFIQ
(WTA) All Stars TKD United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -47kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Florence WILTSHIRE
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Freya TOWNEND
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Emily CORREIA
TDO TKD United Kingdom
4 Lamise KHAN
SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY GBR United Kingdom
5 Dhiya SOLANKI
Evolve Taekwondo United Kingdom
6 Alinah SOOBHUN
Hansu Taekwondo United Kingdom
7 ELIZABETH ADAMSONS
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -51kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mya LIGHTEY
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Namyaa SINGHAL
Peak Performance Academy United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -55kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Maisie BLAND
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Cadet / Advanced / Female -59kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Paige VINCENT
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Cadet / Advanced / Female +59kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mia CONDIE
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
2 CHARLOTTE FISHER
Scorpion Taekwondo United Kingdom

Cadet / Novice

Cadet / Novice / Male

Cadet / Novice / Male -33kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Naeem RAHMAN
Evolve Taekwondo United Kingdom
2 Faizan HUSSAIN
Evolve Taekwondo United Kingdom
Cadet / Novice / Male -37kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Alex BURGHELEA
TTKD United Kingdom
2 Elliot FELL
Cumbria Taekwondo United Kingdom
3 Oliver MADDEN
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
4 Albie LIYANAGE
Tsunami Taekwondo United Kingdom
5 RICARDO JACOB-ITRIAGO
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
6 Osman Zain MIAH
Westminster Taekwondo Academy United Kingdom
Cadet / Novice / Male -41kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Issa ZEESHAN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Arnis GEDROICS
Peak Performance Academy United Kingdom
Cadet / Novice / Male -45kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Yaqub CHOUDHURY
Peak Performance Academy United Kingdom
Cadet / Novice / Male -49kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Aslan SOYUSINMEZ
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
2 ABRAHAM SAMUEL
ATA United Kingdom
3 JACOB WILKINSON
Scorpion Taekwondo United Kingdom
4 Zakariya KESHAM
Evolve Taekwondo United Kingdom
Cadet / Novice / Male -53kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Musa YOUSUF
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Archie DOBRATIQI
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
3 Ryu WATABE
London Taekwondo Academy United Kingdom
Cadet / Novice / Male -57kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Richard REIDZAN
TDO TKD United Kingdom
Cadet / Novice / Male -61kg 1 entry
No. Name Team Country
1 James SMITH
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom

Cadet / Novice / Female

Cadet / Novice / Female -37kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Angelina GREWAL
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Cadet / Novice / Female -41kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Myra FAROOQ
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Cadet / Novice / Female -44kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Niamh WIJESIRI
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Rosie KERR
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
Cadet / Novice / Female -47kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Jasmin JAVORKA
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Annabel BLENCOWE
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
3 Imogen WHITFIELD
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Cadet / Novice / Female -51kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Simina PARPALA
TTKD United Kingdom
2 Haaniah TAHIR
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Amelia WHITFIELD
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
4 Dornia MESOLORAS
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
5 Clara SCHNEDL
Tsunami Taekwondo United Kingdom
Cadet / Novice / Female -55kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Amelia YASIN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Lara SOYUSINMEZ
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
3 Aaliyah Bermundez SUN
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
4 Clara SCHNEDL
Tsunami Taekwondo United Kingdom
Cadet / Novice / Female -59kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Aliza SHAZAD
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Cadet / Novice / Female +59kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Olivia DAVIES
Cumbria Taekwondo United Kingdom

Junior

Junior / Advanced

Junior / Advanced / Male

Junior / Advanced / Male -45kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Alfie ALLEN
Warrior Factory United Kingdom
2 Joseph RAMDAS
ATA United Kingdom
Junior / Advanced / Male -48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sultan HUSSEIN
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Male -51kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Owen HIGNELL
Wales Taekwondo United Kingdom
2 Cameron DONE
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 aidan BHALODA
BTS NORTH United Kingdom
Junior / Advanced / Male -55kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Yusha CHOUDHURY
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Yahia ELAGAMI
Peak Performance Academy United Kingdom
3 RIley BRERETON
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
4 Adam AKRICH
ATA United Kingdom
Junior / Advanced / Male -59kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Alfie WHITFIELD
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Thomas WRIGHT
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
3 MANUEL GRANDE
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
4 Salah MOHAMUD
ATA United Kingdom
5 Ubayd MOHAMMED
ATA United Kingdom
Junior / Advanced / Male -63kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Finley SMITH
Cumbria Taekwondo United Kingdom
2 Lewis MORRIS
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
3 Mikey WILTSHIRE
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
4 Andrea ARTESE - ALVAREZ
Hansu Taekwondo United Kingdom
5 BILLAL MERRIR
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Male -68kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Kaden MILLER
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Kieran OWEN
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
3 ERMIS MYRIDAKIS
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
4 MYRONAS MYRIDAKIS
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Male -73kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Riley PETTIGREW
Cumbria Taekwondo United Kingdom
2 Mick DAVIES
Wales Taekwondo United Kingdom
3 Josiah BORELAND
Tsunami Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Male -78kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Yasin AHMED
Evolve Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Male +78kg 1 entry
No. Name Team Country
1 ELLIS WALLACE
Team Ultimate (GBR) United Kingdom

Junior / Advanced / Female

Junior / Advanced / Female -42kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Aimee KIM
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Junior / Advanced / Female -44kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Hadiya MOMINA
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Lexi KNOX
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
3 EBONY BURTON
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Female -49kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Gina BENE-HAMILL
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 ESTERA CZYNSZAK
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Junior / Advanced / Female -52kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Olivia LOWE-IRELAND
Kang Han Taekwondo Mansfield United Kingdom
2 Salome AUDE-LANGE
Peak Performance Academy United Kingdom
3 Saira KHAN
Hansu Taekwondo United Kingdom
4 Niamh BARCLAY
Momentum Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Female -55kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Emily MILLS
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
2 Isla GOODWIN
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
3 Tianna KLARIC
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Junior / Advanced / Female -59kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Charlotte MOONEY
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Madison LANCASTER
TDO TKD United Kingdom
3 Eva GREGORY
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
4 Chhavi GANERIWAL
Evolve Taekwondo United Kingdom
Junior / Advanced / Female -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Starr ACTIVE
SUPERIOR TAEKWONDO ACADEMY GBR United Kingdom
Junior / Advanced / Female -68kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Ella WHITTLE
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Eva LYALL
Raw Taekwondo Scotland United Kingdom
Junior / Advanced / Female +68kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Maya STOPFORD
Cumbria Taekwondo United Kingdom

Junior / Novice

Junior / Novice / Male

Junior / Novice / Male -48kg 2 entries
No. Name Team Country
1 James JEORY
Cumbria Taekwondo United Kingdom
2 Ayaan SHAH
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Junior / Novice / Male -51kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Danyaal AHMED
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Junior / Novice / Male -55kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Hanzalah HUSSAIN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Ashan DAVIS
Tsunami Taekwondo United Kingdom
3 ADAM CROSSFIELD
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Junior / Novice / Male -59kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Albie STAMP
Cumbria Taekwondo United Kingdom
2 Daniel BEST
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
3 Ibrahim SALEEM
Evolve Taekwondo United Kingdom
Junior / Novice / Male -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Liam DOMARADZKI
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Junior / Novice / Male -78kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Daniel DUNN
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom

Junior / Novice / Female

Junior / Novice / Female -44kg 1 entry
No. Name Team Country
1 ISABELLE WALKER
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Junior / Novice / Female -46kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Polly ROBERTSON
(WTA) All Stars TKD United Kingdom
Junior / Novice / Female -49kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lucy MAGUIRE
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
Junior / Novice / Female -52kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mahek ALEEM
Peak Performance Academy United Kingdom
Junior / Novice / Female -55kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Amelie OWEN
Wales Taekwondo United Kingdom
2 Aleena HASSAN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 CONNIE DWYER
Scorpion Taekwondo United Kingdom
Junior / Novice / Female -59kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Tanees KHAN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Mahek KHURAM
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom

Senior

Senior / Advanced

Senior / Advanced / Male

Senior / Advanced / Male -54kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Owen HIGNELL
Wales Taekwondo United Kingdom
2 Ilyas HUSSAIN
Peak Performance Academy United Kingdom
Senior / Advanced / Male -58kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Ahmad AL-BAIDHANI
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Ishaq CHOUDHURY
Peak Performance Academy United Kingdom
3 Tristan SCUTARU
Peak Performance Academy United Kingdom
4 DANIEL CARVALHO
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
5 Sui WILL
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
6 WILLIAM SUI
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
7 Graeme CAMPBELL
Momentum Taekwondo United Kingdom
Senior / Advanced / Male -63kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Cameron WOODWARD
Kang Han Taekwondo Mansfield United Kingdom
2 Shahrukh YOUSUF
Peak Performance Academy United Kingdom
3 Oliver PEREZ
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
4 Dylan CAIRNS
TDO TKD United Kingdom
5 Christian MOSS
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
6 Rhys TURNER
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
7 Imran ALI
London Taekwondo Academy United Kingdom
Senior / Advanced / Male -68kg 6 entries
No. Name Team Country
1 sebastien LINDQVIST
TTKD United Kingdom
2 Ben SEARLE
Warrior Factory United Kingdom
3 ROMAN BLOKHIN
Exeter Lion United Kingdom
4 Luca ARTESE - ALVAREZ
Hansu Taekwondo United Kingdom
5 Kenzie FOX
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
6 Esrom NEYI
London Taekwondo Academy United Kingdom
Senior / Advanced / Male -74kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Riley PETTIGREW
Cumbria Taekwondo United Kingdom
2 Iestyn PAUL
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Senior / Advanced / Male -80kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Theoharys STAVROPOULOS
TTKD United Kingdom
Senior / Advanced / Male -87kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Taim OTHMAN
Peak Performance Academy United Kingdom
2 Ashley GAINES
Storm Taekwondo United Kingdom
Senior / Advanced / Male +87kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Brandon JEWELL
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom

Senior / Advanced / Female

Senior / Advanced / Female -46kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Isra ILYAS
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
2 Jena AL-HASHIMI
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
Senior / Advanced / Female -53kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Monica DUONG
Anfield Taekwondo United Kingdom
2 Shauna MCKAY
Whiston Taekwondo United Kingdom
3 Millie SCHOLES
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Senior / Advanced / Female -57kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Elisha SHAW
Momentum Taekwondo United Kingdom
2 Olivia HARRISON
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Olivia HARRISON
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
4 Tianna KLARIC
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
5 Kiera GUHA
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Senior / Advanced / Female -62kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Ruth MAY
Wales Taekwondo United Kingdom
2 Beth WITT
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Senior / Advanced / Female -67kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Ella WHITTLE
TEAM WARRIOR TKD United Kingdom
2 Iman KANOUTE
Peak Performance Academy United Kingdom
3 Ruby MACKAY
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
4 Ellie BOWDEN
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
5 Mitchel WILKINSON
Whiston Taekwondo United Kingdom
6 Erin SHAW
Momentum Taekwondo United Kingdom
Senior / Advanced / Female -73kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Poppy MACKAY
Gajok Taekwondo Academy United Kingdom
2 Al-Nisa TAJ
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Senior / Advanced / Female +73kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Saliha EJAZ
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Saliha EJAZ
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
3 Elizabeth HIGNETT
Whiston Taekwondo United Kingdom
4 SAMANTHA BOWEN
Team Ultimate (GBR) United Kingdom

Senior / Novice

Senior / Novice / Male

Senior / Novice / Male -54kg 1 entry
No. Name Team Country
1 CHRISTOPHER ESCUDERO
Kixstar Dragon Taekwondo United Kingdom
Senior / Novice / Male -74kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mike SPINK
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Mike SPINK
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
Senior / Novice / Male -80kg 3 entries
No. Name Team Country
1 James WAN
TTKD United Kingdom
2 David BLYTH
Cumbria Taekwondo United Kingdom
3 Amari-levi DEMETRIUS
Evolve Taekwondo United Kingdom

Senior / Novice / Female

Senior / Novice / Female -57kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mahek KHURAM
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Magdalena PAJDA
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Senior / Novice / Female -67kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Katherine CHULACK
Peak Performance Academy United Kingdom
Senior / Novice / Female -73kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mollie WILKINSON
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Mollie WILKINSON
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom

Veteran

Veteran

Veteran / Male

Veteran / Male -68kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Mohammad KHOSHGHAD
Horizon Taekwondo Academy United Kingdom
2 Zoheb KHALID
Peak Performance Academy United Kingdom
3 Gabor BOTYANSZKI
Peak Performance Academy United Kingdom
Veteran / Male -80kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Finian BOUT
TTKD United Kingdom
Veteran / Male +80kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Paul INWOOD
Team Ultimate (GBR) United Kingdom

Veteran / Female

Veteran / Female -49kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Kim LE
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
Veteran / Female -67kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Jo THOMPSON
TTKD United Kingdom
2 Victoria HARRIS
LMC TAEKWONDO (GBR) United Kingdom
3 Shaz WOOD
Team Ultimate (GBR) United Kingdom
Veteran / Female +67kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sharon TITTERINGTON
Cumbria Taekwondo United Kingdom