Children

Children A

Children A Female

Children A Female -29 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Amilia AL-SUBAIHI
Hwarang Rødovre Taekwondo Klub Denmark
Children A Female -33 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Kamille Lolk FREDERIKSEN
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark

Children B

Children B Male

Children B Male -27 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Almedin MEHMODOVIC
Kolding Huma TKD Klub Denmark
Children B Male -30 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Hjalte HUDECéK
Taekwondo Team Horsens Denmark
2 Michas BIRKELY
Team Holbæk Denmark
Children B Male -37 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Demian BOIKO
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
2 Abdulmalik SARALIEV
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark

Children B Female

Children B Female -33 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lærke SKOVGAARD
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Children B Female -41 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Tilde Koch HANSEN
Fredericia Taekwondo Klub Denmark
Children B Female -47 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Thilde Malee FRøSLEV CLAUSEN
Esbjerg CITY Taekwondo klub Denmark

Cadets

Cadets A

Cadets A Male

Cadets A Male -33 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jamie AJENDORFF
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Cadets A Male -41 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Yasin ESIYOK
Hwarang Rødovre Taekwondo Klub Denmark
2 Christian Nørgaard PRIESS
Dan Jeon Taekwondo Denmark
Cadets A Male -45 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Johan Hvid JELLING
Dan Jeon Taekwondo Denmark
Cadets A Male -57 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Patrick ANDERSEN
Esbjerg CITY Taekwondo klub Denmark
2 Magnus BADSTUE
Risskov - Denmark Denmark
Cadets A Male -61 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sulejman-semi KAJEVIC
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Cadets A Male +65kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Deni SARALIEV
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark

Cadets A Female

Cadets A Female -33 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Celine HUDECéK
Taekwondo Team Horsens Denmark
Cadets A Female -41 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Hadya ENAYAT
Elvebyen Taekwondoklubb Norway
2 Fatema AMANZADA
Kolding Huma TKD Klub Denmark
3 Yen PHAM
Yong Do Kwan Taekwondo Denmark
Cadets A Female -47 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mirah AL-SUBAIHI
Hwarang Rødovre Taekwondo Klub Denmark
Cadets A Female -51 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Silke MARIE LINDGAARD
Hwarang Rødovre Taekwondo Klub Denmark
Cadets A Female -59 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sarah F.-PEDERSEN
Elvebyen Taekwondoklubb Norway

Cadets B

Cadets B Male

Cadets B Male -41 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Oliver HUG
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
2 William BARFOED MACINTYRE
Århus Taekwondo Klub - Chung Moo Denmark
3 Sebastian HOUGAARD
Taekwondo Klub Do Denmark
Cadets B Male -49 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lucas LASSEN
Skanderborg Moo Sa Taekwondo klub Denmark
Cadets B Male -53 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Markiian BOIKO
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Cadets B Male -61 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Rally An Dihn HEIDE
Århus Taekwondo Klub - Chung Moo Denmark
Cadets B Male +65kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mathias BILLE
Skanderborg Moo Sa Taekwondo klub Denmark

Cadets B Female

Cadets B Female -41 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jasmin SHIRE
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Cadets B Female -44 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Eva Juhl CHRISTIANSEN
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Cadets B Female +59 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Alberte RAVN KAHR
Silkeborg Taekwondo Klub Denmark
2 Anya Nicole DE VRIES EICHNER
Taekwondo Klub Do Denmark

Juniors

Juniors A

Juniors A Male

Juniors A Male -63 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Toke FRIIS
Furesø Taekwodo Denmark
2 Kaihan SADID
Gladsaxe Taekwondo Denmark
Juniors A Male -68 kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Inderjit SINGH
Taekwondo Organization Of India India
2 Jana RAJANI
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
3 Daniel LARSEN
Odder Taekwondo Klub Denmark
Juniors A Male -73 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Gustav LENSCHOW
Esbjerg CITY Taekwondo klub Denmark
2 Daniel LARSEN
Odder Taekwondo Klub Denmark

Juniors A Female

Juniors A Female -55 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Monique LAUGESEN
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark
Juniors A Female -63 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Isabella BENTZEN
Silkeborg Taekwondo Klub Denmark
2 Alma SOFIE LINDGAARD
Hwarang Rødovre Taekwondo Klub Denmark
Juniors A Female -68 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Julie ANDERSEN
Esbjerg CITY Taekwondo klub Denmark

Juniors B

Juniors B Male -55 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sebastian Bue ØSTERGAARD
Silkeborg Taekwondo Klub Denmark
Juniors B Male -63 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Emil KOFOD BERGKRANTZ
Roskilde taekwondo klub Denmark
Juniors B Male -73 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Marcus VOGNSEN
Aalborg Soobak Denmark

Juniors B Female

Juniors B Female -49 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Katia SYDBøGE
Esbjerg Taekwondo Klub - Cheong Young Denmark

Seniors

Seniors A

Seniors A Male

Seniors A Male -54 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 TOUHTOUH DHAHIR
AL ABTAL Morocco
2 VIJAY KUMAR
Taekwondo Organization Of India India
Seniors A Male -58 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 MOHAMED BERAHMON
AL ABTAL Morocco
Seniors A Male -63 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 HALI AYOUB
AL ABTAL Morocco
2 Simon LYNGBAK
Skanderborg Moo Sa Taekwondo klub Denmark
Seniors A Male -68 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 BENYAHYA RACHID
AL ABTAL Morocco
2 ATLATI NOUREDDINE
AL ABTAL Morocco
Seniors A Male -74 kg 4 entries
No. Name Team Country
1 EL BARKAOUI ABDELALI
AL ABTAL Morocco
2 Nick AHRENDS
Aalborg Soobak Denmark
3 Bartosz LACHOWICZ
Aalborg Soobak Denmark
4 William STORDALEN
Elvebyen Taekwondoklubb Norway
Seniors A Male -80 kg 5 entries
No. Name Team Country
1 BOULAYOUN YOUSSEF
AL ABTAL Morocco
2 Anton BOIESEN
Roskilde taekwondo klub Denmark
3 Nicklas ANDERSEN
Skive Taekwondo Club Denmark
4 Jonas Sabah JESPERSEN
Århus Taekwondo Klub - Chung Moo Denmark
5 Emil BREGNBALLE
Risskov - Denmark Denmark
Seniors A Male -87 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Dushyant NANDAL
Taekwondo Organization Of India India
Seniors A Male +87 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mohammad FOROUZANDEH
Kolding Huma TKD Klub Denmark

Seniors A Female

Seniors A Female -67 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 GHIZLANE BOUTAAKAS
AL ABTAL Morocco

Seniors B

Seniors B Male

Seniors B Male -63 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 HALI AYOUB
AL ABTAL Morocco
Seniors B Male -68 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Morten MENDES
Fredericia Taekwondo Klub Denmark
Seniors B Male -74 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Christian DUPONT DANIELSEN
Aalborg Soobak Denmark
2 Michel HARDENBERG
Århus Taekwondo Klub - Chung Moo Denmark
Seniors B Male -80 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 - LAKSHAY
Taekwondo Organization Of India India
Seniors B Male -87 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Rasmus KJELDSEN
Aalborg Soobak Denmark

Seniors B Female

Seniors B Female -67 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Freja LOLHOLM
Yong Do Kwan Taekwondo Denmark
Seniors B Female +73 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Emma FRøLUNDE
Skanderborg Moo Sa Taekwondo klub Denmark
2 Julie Sofie LARSEN
Taekwondo Klub Do Denmark

Veterans

Veterans A

Veterans A Female

Veterans A Female +67 kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mette PEDERSEN
Silkeborg Taekwondo Klub Denmark

Veterans B

Veterans B Male

Veterans B Male -68 kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Ali BAGHIZADEH
Silkeborg Taekwondo Klub Denmark
2 Henrik SKOVBAKKE
Århus Taekwondo Klub - Chung Moo Denmark