Please note this is a WAITING LIST. These entries have not (yet) been accepted to take part of the event.

Entries on waiting list 47 entries
No. Name Team Country Category
1 NAIM EL FOUNTI
TKD FEIGNIES France Minors C Male -30kg
2 Houda TAOUIL
Jeong-Sin Belgium Seniors A+B Female -62kg
3 Vitalij APANAS
KTA Groningen Netherlands, The Seniors A+B Male -68kg
4 Dina AAZANE
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Cadets C Female -37kg
5 Nasrin AHMED
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Cadets C Female -41kg
6 Islam AL GOUL
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Juniors C Female -59kg
7 Maaike BOERMA
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Seniors C Female -57kg
8 Ibrahim CHARRADI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Cadets C Male -37kg
9 Mesut DEVECI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Juniors C Male -63kg
10 Lina EL BOUTAKMANTI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Cadets C Female -44kg
11 Romaissa EL BOUTAKMANTI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Minors C Female -27kg
12 Souhaila EL FIKRI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Minors C Female -40kg
13 Meyssa EL YAACOUBI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Minors C Female -30kg
14 Hamza EMIRDOGAN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Juniors C Male -45kg
15 Maya KELSLI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Pupils C Female -24kg
16 Qusay KELSLI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Minors C Male -33kg
17 Shaquille KORTSTAM
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Seniors C Male +87kg
18 Aaron OOST
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Juniors C Male -59kg
19 Daniëlla OOST
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Juniors A+B Female -63kg
20 Daphne STAMOU
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Seniors A+B Female -62kg
21 Nisa TIGHADOUIN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Cadets C Female -44kg
22 Sarah UZUN
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Seniors A+B Female -46kg
23 Armin VASHAHI
Taekwondo Amersfoort Netherlands, The Seniors A+B Male -54kg
24 Zayneb BEN HAMOUDA
LIONSTEAM TAEKWONDO France Cadets C Female -44kg
25 Adam MEDHID
LIONSTEAM TAEKWONDO France Cadets C Male -65kg
26 Noah FRANCILLONNE
LIONSTEAM TAEKWONDO France Cadets C Male +65kg
27 Gabriel TENNEGUIN
LIONSTEAM TAEKWONDO France Juniors C Male -55kg
28 Feryel SALAMAT
LIONSTEAM TAEKWONDO France Juniors C Female -59kg
29 Catalina CIUGUREANU
LIONSTEAM TAEKWONDO France Juniors C Female -63kg
30 Imane EL FOUDANI
LIONSTEAM TAEKWONDO France Juniors C Female -42kg
31 Mouhamed DIAGNE
LIONSTEAM TAEKWONDO France Seniors A+B Male -58kg
32 Ayoub EL BAROUDI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Pupils C Male -26kg
33 Haddouti AYMAN
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Juniors C Male -51kg
34 Liah LOEWEN
Taekwondo Merinus Germany Minors C Female -30kg
35 Michael RAZMJO
Taekwondo Merinus Germany Cadets C Male -37kg
36 Mathew RAZMJO
Taekwondo Merinus Germany Minors C Male -24kg
37 Mansur ADISOV
Taekwondo Merinus Germany Cadets C Male -37kg
38 Yassir AL HOUJ ABDELOUI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Cadets C Male -57kg
39 Ayman AMACHAYBOU
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Juniors C Male -45kg
40 Mairanna EL ADDOUTI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Juniors C Female -59kg
41 Jannat KAMALI
An Bon Kiorugi 1 Belgium Cadets C Female -37kg
42 Luka RUBIO
Palgwe Mons Belgium Juniors C Male -59kg
43 Maud VANINBROUKX
Taekwondoschool Keumgang Belgium Juniors A+B Female -52kg
44 Noa BECKERS
Taekwondoschool Keumgang Belgium Cadets A+B Female -47kg
45 Inaaya BARICH
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Minors C Female -36kg
46 Liyana BARICH
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Minors C Female -36kg
47 Manar BARICH
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium Pupils C Female -30kg