Pupils

Pupils C

Pupils C Male

Pupils C Male -20kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Elias GRANDJEAN
ILYO Aarschot Belgium
Pupils C Male -22kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Torre GOETHALS
HTA Belgium
Pupils C Male -24kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Titus PRADELA
Dynamique Do Belgium
2 Senne VANSTRAELEN
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
3 Anthony NEMETH
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
4 Brandon CHUI
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
Pupils C Male -26kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Mathisse RAEDSCHELDERS
Keumgang Genk Belgium
2 Quinn KUSTERS
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
3 Nassim BOULAKJAR
Brussels Taekwondo Team Belgium
4 Dean OSSEL
Budo Aykac Netherlands, The
5 Hamza HAJ KASSEM
Kwan Belgium
Pupils C Male -28kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Enes ALTAN
TPA Belgium
Pupils C Male -30kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Yassin ZAKI
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
2 Amine ZEBAIRI
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 Ferre PEETERS
ILYO Aarschot Belgium
4 IDRIS OKSUZ
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
Pupils C Male -34kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Ali CHEAITLI
Keumgang Genk Belgium
2 JUNIOR CHERIF
TAEKWON MUDO BEZONS
Ligue Île de France
France
3 Yassir MAHMOUDI
Tollyo academy charleroi Belgium

Pupils C Female

Pupils C Female -26kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Helena HERMANS
ILYO Aarschot Belgium
2 Zümra EFE
Taekwondo Dongji Belgium
Pupils C Female -28kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Maria SAMOES ANTUNES GUIMARAES
HTA Belgium
Pupils C Female -30kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Elena LAMPARIELLO
Keumgang Genk Belgium
2 Anissa HAMMATI
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Pupils C Female -32kg 1 entry
No. Name Team Country
1 LISA FRANCISCO
KoryoSports Netherlands, The

Minors

Minors A+B

Minors A+B Male

Minors A+B Male -33kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Ferdinand AFAGBEGEE
taegeug ans Belgium
Minors A+B Male -40kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Hasan KARA
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Minors A+B Male -44kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Hasan KARA
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium

Minors A+B Female

Minors A+B Female -36kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sirine HOULLICH
Kwan Belgium
Minors A+B Female -40kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Maryam EL AISSATI
Dynamique Do Belgium
2 Nikol HRISTOVA
TC Force-2004 Bulgaria

Minors C

Minors C Male

Minors C Male -24kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Ilano FALCOMER
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
Minors C Male -27kg 14 entries
No. Name Team Country
1 Xander CASSEAU
ILYO Aarschot Belgium
2 Sinan GUNES
Taekwondo Dongji Belgium
3 Bram PEETERS
HTA Belgium
4 Kittichet CHANTEMDUANG
NONG JANG Belgium
5 Illo SAVOCA
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
6 Rayan KWIECIEN
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
7 Lois PANNETIER
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
8 Ethan BECKER
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
9 Xander WUYTS
Taekwondo De Tijgers Belgium
10 Nathan LOPEZ
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
11 Nelson DEDEGBE
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
12 mohamed EL MELOUDI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
13 Evert VERHEYDEN
Keumgang Hasselt Belgium
14 Mohamed IZMAR
Kwan Belgium
Minors C Male -30kg 16 entries
No. Name Team Country
1 Nic COREMANS
ILYO Aarschot Belgium
2 NIKHIL NURMOHAMED
KoryoSports Netherlands, The
3 METIN CAKIR
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
4 Mohammed LAAJAB
T-Joo Belgium
5 Metehan MERMER
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
6 Milan ANDRIES
Taekwondoschool Keumgang Belgium
7 Kayra BURAKCIN
Taekwondo Dongji Belgium
8 DALEY VAN DER RIJK
KoryoSports Netherlands, The
9 Fehed Mazin AL SAIED
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
10 Ismael DE LIMA
Sidokwan Netherlands, The
11 yassin SAMOUR
Jeunesse Sportive Belge Belgium
12 Vince ROBEYN
ILYO Aarschot Belgium
13 Edouard LOUVET
Taekwondo profondeville Belgium
14 Nizar NAOUIS
Kwan Belgium
15 Ilyas BENATOU
Kwan Belgium
16 Shako BAKIR
Taekwondoschool Keumgang Belgium
Minors C Male -33kg 20 entries
No. Name Team Country
1 Wes VANDECAUTER
ILYO Aarschot Belgium
2 Erol Eymen ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium
3 Ruben VANINBROUKX
Taekwondo Dongji Belgium
4 SVEN RIGHTERING
KoryoSports Netherlands, The
5 Indarbi DOUDAEV
TPA Belgium
6 Lukas VERWIMP
HTA Belgium
7 Yassine OTHMAN
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
8 RAYAN BELAID
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
9 ZIAD ZOUFI
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
10 Baptist TEMPELAERE
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
11 Toprak Can KARABACAK
Keumgang Genk Belgium
12 Lasse VERSMISSEN
Taekwondo De Tijgers Belgium
13 Mohammed SHAHOUD
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
14 yassir KHIYATE
cheonkwon Belgium
15 NASSIM BAGHOR
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
16 Enzo ALONGE
Tollyo academy charleroi Belgium
17 Ismael BENDAOUD
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
18 moad MOUFID
Jeunesse Sportive Belge Belgium
19 Jenne CRAB
ILYO Aarschot Belgium
20 Walid RAISS
Kwan Belgium
Minors C Male -36kg 17 entries
No. Name Team Country
1 JORDI WYRWA
KoryoSports Netherlands, The
2 Umalat NAGAEV
TPA Belgium
3 Manu SADONIUS
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
4 Arno HERCKENRATH
T-Joo Belgium
5 Delsin MASOTTE
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
6 Tyrone KENENS
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
7 Azad YILMAZ
Taekwondoschool Keumgang Belgium
8 Elias VANKETS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
9 Theo FILIPPI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
10 Thomas WUYTS
Taekwondo De Tijgers Belgium
11 Aywen YUEN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
12 Sjoerd DE BROUWER
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
13 ANAS OUIRINI
KoryoSports Netherlands, The
14 Joucla MATEO
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
15 Djayden ZUIDEMA
Sidokwan Netherlands, The
16 C-jay OSSEL
Budo Aykac Netherlands, The
17 Bilal IZMAR
Kwan Belgium
Minors C Male -40kg 16 entries
No. Name Team Country
1 Kaan ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium
2 Simian SADONIUS
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
3 Casper SUTTELS
AC GEWE WELLEN Belgium
4 Rayan AL KACHARI
T-Joo Belgium
5 Mert MERMER
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
6 Vincent CRIJNS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
7 Jenne FLAMAING
Taekwondoschool Keumgang Belgium
8 Ilienne SAAFI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
9 Sina HABIBBOUR
Keumgang Genk Belgium
10 Abdullaah BAKHTALI
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
11 Osama SHAHOUD
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
12 Dean DE RONDE
KoryoSports Netherlands, The
13 Thijs BORGERS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
14 Jarne PELGRIMS-RENS
ILYO Aarschot Belgium
15 Simon MERCKX
ILYO Aarschot Belgium
16 Ilyas KARAM
Kwan Belgium
Minors C Male -48kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Sean GUILLIAUME
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium

Minors C Female

Minors C Female -24kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Leila FRANCOIS
ILYO Aarschot Belgium
2 Tiffany LIU
T-Joo Belgium
3 Assia BOUTAMENT
Siam Taekwondo Luxembourg Luxembourg
Minors C Female -27kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Heavensley ORTIZ ROMERO
Taekwondo Dongji Belgium
2 BARBARA NOVITSKY
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
3 Lyana WOJCIECHOWSKI
AC GEWE WELLEN Belgium
4 Romaissa BOUISENGAREN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
5 Dina RAISS
Kwan Belgium
Minors C Female -30kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Chailyn ORTIZ ROMERO
Taekwondo Dongji Belgium
2 Suraya BASIC
Dynamique Do Belgium
3 Amélie CLAES
HTA Belgium
4 OCELIANE PIERARD
Tollyo academy charleroi Belgium
5 Ella FREDERICKX
Taekwondoschool Keumgang Belgium
6 Fenne STEENAERTS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
7 Nesrine BOULAKJAR
Brussels Taekwondo Team Belgium
Minors C Female -33kg 13 entries
No. Name Team Country
1 Kiyana VRIJSSEN
Taekwondo Dongji Belgium
2 Daya PRADELA
Dynamique Do Belgium
3 Zoë LEMMENS
HTA Belgium
4 Feyza KILIC
HTA Belgium
5 Cassandra MOORS
HTA Belgium
6 Alice TIELENS
HTA Belgium
7 Aysu COLAK
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
8 Sérina BADJI
Taekwondoschool Keumgang Belgium
9 Dewi DOUCET
Keumgang Genk Belgium
10 ema DE SIMONE
koryo grace-hollogne Belgium
11 Loïs VAN WESEMAEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
12 nihad BOUAZZA
Jeunesse Sportive Belge Belgium
13 Daniya ECHADDADI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
Minors C Female -36kg 7 entries
No. Name Team Country
1 HANNE BREEMANS
KoryoSports Netherlands, The
2 Felien VANMEIRHAEGHE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
3 Olivia PICCI
Tollyo academy charleroi Belgium
4 Taysir ABID
Tollyo academy charleroi Belgium
5 Jolisa LALEMAN
Taekwondoschool Keumgang Belgium
6 nisrine BOURGUE
Jeunesse Sportive Belge Belgium
7 Hafsa AMAROUCHI
Kwan Belgium
Minors C Female -40kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Sam TIMMERMANS
AC GEWE WELLEN Belgium
2 Sura KARA
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
3 kjenta WOUTERS
Taekwondo De Tijgers Belgium
4 Polina RIABCHUN
Taekwondo Ujeong Belgium
5 Nisa AKGUN
Taekwondo Dongji Belgium
Minors C Female -44kg 5 entries
No. Name Team Country
1 NIELLE VROEGH
KoryoSports Netherlands, The
2 Rania OSMAN
Keumgang Houthalen-Oost Belgium
3 Hajar ZEBAIRI
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
4 Leandra VRIJSSEN
Taekwondo Dongji Belgium
5 Amel EL MCABNI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
Minors C Female +52kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Hatice-Kübra TOPAL
Taekwondo Dongji Belgium
2 Lily PEETERS
Taekwondo Ujeong Belgium

Cadets

Cadets A+B

Cadets A+B Male

Cadets A+B Male -33kg 6 entries
No. Name Team Country
1 JOEP VAN LIMPT
KoryoSports Netherlands, The
2 Aïdan MOTTE
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
3 Gustave LAHOUSSE
Tkd Saadat Kortrijk Belgium
4 Nolan MESURE
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
5 Aymane BOUTAMENT
Siam Taekwondo Luxembourg Luxembourg
6 Wail KOURRI
Kwan Belgium
Cadets A+B Male -37kg 11 entries
No. Name Team Country
1 Vaninbroukx LANDER
Taekwondo Dongji Belgium
2 Richard PRINTEN
Dynamique Do Belgium
3 Noah LEMMENS
HTA Belgium
4 Nassim DYALLI
NONG JANG Belgium
5 Diego MINIQUE
Pandetollyo Châtelet Belgium
6 Lucas VERHIJEN
Taekwondo De Tijgers Belgium
7 Miguel MOLENAAR
Sidokwan Netherlands, The
8 Robin WESTERLAAN
Sidokwan Netherlands, The
9 Amine BOUKARNIA
ASTR LE LOI
Ligue Île de France
France
10 Fayssal OUCHENE
Antony TKD
Ligue Île de France
France
11 Alexandre CELLARD
Antony TKD
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Male -41kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Safir SADIKI
TAEKWONDO FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Azam HAJ KASSEM
Kwan Belgium
3 Yaser KUTLU
Kwan Belgium
4 Dannyl MARCHAO
Antony TKD
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Male -45kg 7 entries
No. Name Team Country
1 MARCO NOVITSKY
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
2 Michiel VERMAELEN
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Tao FAGNONI
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
4 Mathias MESNIER
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
5 RAYAN IBENTAZA
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
6 REDA IBENTAZA
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
7 ilias MAGHRIOUE
Brussels Taekwondo Team Belgium
Cadets A+B Male -49kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Jean-Noel PAOLI
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France
2 Thomas ANDRIEUX
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
3 Loann LOPEZ
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
4 Adam IZMAR
Kwan Belgium
5 Ramon SECIC
Taegeuk Ophoven Belgium
Cadets A+B Male -53kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Leonard PRINTEN
Dynamique Do Belgium
2 Noah BASILLE
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
3 Alexy LAISNEY
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
4 Bert GEELISSEN
Taegeuk Ophoven Belgium
5 Yassine DARDOUR
Antony TKD
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Male -57kg 1 entry
No. Name Team Country
1 JIMMY ROOSE
ECOLE DE TAEKWONDO SARTROUVILLE
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Male -61kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Joucla ENZO
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France

Cadets A+B Female

Cadets A+B Female -41kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Caroline VOLDERS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Leena LALOUCHI
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 Imane AL AHMADI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Cadets A+B Female -44kg 9 entries
No. Name Team Country
1 Tessniem EL AISSATI
Dynamique Do Belgium
2 Maya HOEBEKE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
3 Fien VAN CUYCK
NONG JANG Belgium
4 Sien BORGERS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
5 Mara VAN LAARHOVEN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
6 Britt HUBER
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
7 Jade MICHEL
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
8 Lena SIGNOUD
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
9 Sayine KRIM
Antony TKD
Ligue Île de France
France
Cadets A+B Female -47kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Noëlle DALEBOUT
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
2 Firdaous BOUISENGAREN
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 Lieke HELING
Sidokwan Netherlands, The
4 Kate OVERMIRE
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
Cadets A+B Female -51kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Lore CUYPERS
Taekwondo Dongji Belgium
2 SUZANNE DE KEIZER
KoryoSports Netherlands, The
3 CALISTA SOUM
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
4 Fay WESTERVELD
Budo Aykac Netherlands, The
Cadets A+B Female -55kg 3 entries
No. Name Team Country
1 AYLIN CAKIR
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
2 Emy BOCQUILLON
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
3 Inas BENGRAD
Sidokwan Netherlands, The
Cadets A+B Female -59kg 1 entry
No. Name Team Country
1 TASNYM BENSLAMA
TAEKWON MUDO BEZONS
Ligue Île de France
France

Cadets C

Cadets C Male

Cadets C Male -33kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Wout DE LAFONTAINE
ILYO Aarschot Belgium
2 Rayan JAMI
Tkd Saadat Kortrijk Belgium
Cadets C Male -37kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Tim ARTEEL
NONG JANG Belgium
2 Vincent WILRYCX
Taekwondo Ujeong Belgium
Cadets C Male -41kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Guillaume VAN PASSEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Hamza GUEFIF
TAEKWONDO FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
3 Konstantin YANEV
TC Force-2004 Bulgaria
4 Hristo TODOROV
TC Force-2004 Bulgaria
Cadets C Male -45kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Brecht BUYSSE
ILYO Aarschot Belgium
2 Quinten VAN BOVEN
HTA Belgium
3 Andreas DA SILVA
Taekwondo Ujeong Belgium
4 Delano ZUIDEMA
Sidokwan Netherlands, The
5 Marwan EL AHMADI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
Cadets C Male -49kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Pieter WIJCKMANS
Taekwondo Dongji Belgium
2 WASSIM MAHMOUDI
Tollyo academy charleroi Belgium
3 Chero MAKOYAN
taegeug ans Belgium
4 Tomas VANEYNDE
Jibjung Taekwondo Belgium
5 Colin BARTHOLOME
Taekwondo profondeville Belgium
Cadets C Male -53kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Radostin SHTILIYANOV
TC Force-2004 Bulgaria
2 Seth GODY
Chingu Alken vzw Belgium
Cadets C Male -57kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jente VERDEYEN
ILYO Aarschot Belgium
Cadets C Male -61kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Matthias BOEYKENS
Taekwondo Dongji Belgium
2 Ahmed MANSARAY
ILYO Aarschot Belgium

Cadets C Female

Cadets C Female -29kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Basya MELCHERTS
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
2 Marie ANDRIEUX
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
Cadets C Female -33kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Laura VIEIRA MARQUES
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
Cadets C Female -37kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Charlotte BUA
Tollyo academy charleroi Belgium
2 Hannah LAENENS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Margot MOTTE
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
4 Ylva PARADISO
Keumgang Genk Belgium
5 Esmee VAN EERD
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
6 imane EL BOURASSI
Jeunesse Sportive Belge Belgium
Cadets C Female -41kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Josephine CRIJNS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Amelie VAN PASSEL
Taekwondoschool Keumgang Belgium
3 Ninthe ROOZENDAAL
Top Taekwondo Eemland Netherlands, The
4 Mara TEEUWEN
KoryoSports Netherlands, The
5 YOUSRA BOULHAJAF
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
6 Imane AL AHMADI
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium
7 Elize SCHROEN
Budo Aykac Netherlands, The
Cadets C Female -44kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Lhakeysha MARTIJN
KoryoSports Netherlands, The
2 hajar SEFSAF
Kwan Belgium
Cadets C Female -51kg 7 entries
No. Name Team Country
1 Jill EYCKMANS
ILYO Aarschot Belgium
2 Amber IMPENS
Taekwondo Dongji Belgium
3 EVA MOORS
KoryoSports Netherlands, The
4 Zoë ENGELEN
Taekwondoschool Keumgang Belgium
5 Nyka IERACITANO
Keumgang Genk Belgium
6 Maya MEULEMANS
Jibjung Taekwondo Belgium
7 EMMA FRONTEDDU
Tollyo academy charleroi Belgium
Cadets C Female -55kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Melike KILIC
HTA Belgium
2 Elisa SUTTELS
AC GEWE WELLEN Belgium

Juniors

Juniors A+B

Juniors A+B Male

Juniors A+B Male -45kg 3 entries
No. Name Team Country
1 Mohamed BAHROUM
TAEKWONDO FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 Hamza BOUKARNIA
ASTR LE LOI
Ligue Île de France
France
3 Akhmed BATCHAEV
Kwan Belgium
Juniors A+B Male -48kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Maarten LEMMENS
NONG JANG SMILEY Belgium
2 Mathijs WEDEMEIJER
BDF Taekwondo Netherlands, The
Juniors A+B Male -51kg 4 entries
No. Name Team Country
1 LUCAS PIERARD
Tollyo academy charleroi Belgium
2 Dario WOUTERS
Taekwondo De Tijgers Belgium
3 ADAM HAJJI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
4 Noah DUHOUX
Tollyo academy charleroi Belgium
Juniors A+B Male -55kg 8 entries
No. Name Team Country
1 Killian VERREYDT
ILYO Aarschot Belgium
2 Charaf RECH-CHOUK
Taekwondo Academy Almere Netherlands, The
3 Mohamed ACHNINE
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
4 Tommy TRUONG
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
5 Vahan GRIGORIAN
Tkd Saadat Kortrijk Belgium
6 WASSIM AADEL
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
7 HAITAM LEBBATE
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
8 Damian VAN DUIVENBODE
Sidokwan Netherlands, The
Juniors A+B Male -59kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Lee AKGUL
TPA Belgium
2 Sidney DE VREEDE
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
3 Raf GEERTS
Jibjung Taekwondo Belgium
4 Chris KLOPPENBERG
Sidokwan Netherlands, The
Juniors A+B Male -63kg 5 entries
No. Name Team Country
1 SOUFIANE EL MOUKHTARI
Tollyo academy charleroi Belgium
2 Warrick GALLAND
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
3 Haissam HADDAJI
EMPIRE KOREAN MARTIAL
Ligue Auvergne-Rhône-Alpes
France
4 Kevin ALVES FEREIRA
Taekwondo Club Esch Alzette Luxembourg
5 dorian BOUILLON
koryo grace-hollogne Belgium
Juniors A+B Male -68kg 4 entries
No. Name Team Country
1 ABDALLAH IZEM
TAEKWON MUDO BEZONS
Ligue Île de France
France
2 VINCENT GAUTHEREAU
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
3 Maurice HOF
Sidokwan Netherlands, The
4 Niel WILLEMS
Taekwondoschool Keumgang Belgium

Juniors A+B Female

Juniors A+B Female -49kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Zahra WITTEVROUW
ILYO Aarschot Belgium
Juniors A+B Female -52kg 6 entries
No. Name Team Country
1 Lena DUNG
Dynamique Do Belgium
2 Madelief VONCK
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
3 Annika DE MUNNIK
Budo Aykac Netherlands, The
4 Léa DUBOIS
ASSOCIATION TKD SARREGUEMINES
Ligue Grand Est
France
5 LINA BENSLAMA
TAEKWON MUDO BEZONS
Ligue Île de France
France
6 SHAIMA ANTARA
TAEKWON MUDO BEZONS
Ligue Île de France
France
Juniors A+B Female -55kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Latifa CHASLAMIDIS
Keumgang Genk Belgium
2 Aourora Ines DITOVA
Taepoong Taekwondo Seraing Belgium
Juniors A+B Female -59kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Aynhoa IERACITANO
Keumgang Genk Belgium
2 Kim KLOPPENBERG
Sidokwan Netherlands, The
Juniors A+B Female -63kg 2 entries
No. Name Team Country
1 NOEMIE RODRIGUES
TAEKWONDO SHANDONG
Ligue Occitanie
France
2 Ines HOULLICH
Kwan Belgium

Juniors C

Juniors C Male

Juniors C Male -55kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mario VIVET
Mun Mu Lier Belgium

Juniors C Female

Juniors C Female -55kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Febe MEYNAERTS
Taekwondoschool Keumgang Belgium
2 Melissa KAYA
Taekwondo Dongji Belgium
3 Jade CRAUWELS
Tollyo academy charleroi Belgium
4 Carolyn ALCARAZ
Budo Aykac Netherlands, The
Juniors C Female +68kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Sila ERDIN
Taekwondo Dongji Belgium
2 Tania ANDREï
Tollyo academy charleroi Belgium

Seniors

Seniors A+B

Seniors A+B Male

Seniors A+B Male -54kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Djebril BAHROUM
TAEKWONDO FEIGNIES
Ligue Hauts de France
France
2 MOHSSINE CHEBAA
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Seniors A+B Male -58kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Maisam MOHAMMADI
Taekwondo Club Kourosh Roeselare Belgium
2 Oscar SMEETS
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 IMAD MESBIH
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
4 Félix HASSER
Siam Taekwondo Luxembourg Luxembourg
Seniors A+B Male -63kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Branko HOEBEKE
Sin Nyon Oudenaarde Belgium
2 Damon WORM
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 CHAMSSOUDINE AMADOU TOUDIANI ALI MOUHAMADOU
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
4 Roy DIRKX
Keumgang Genk Belgium
5 Daoud BOUCHOUARI
TAEKWONDO DUIT TCHAGUI CLUB BELGIUM Belgium
Seniors A+B Male -68kg 5 entries
No. Name Team Country
1 Aziz IPEK
TPA Belgium
2 Soufiane ACHNINE
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 Stan VAN DEN BERSSELAAR
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
4 Edwin VAN ZON
BDF Taekwondo Netherlands, The
5 Behzad JAAFARIAN
NONG JANG Belgium
Seniors A+B Male -74kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Samih LIZATI
taegeug ans Belgium
2 Henri GRIGORYAN
TKD VIKINGS Pont-Audemer
Ligue Normandie
France
3 Luke ROB
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
4 Mashal SEDIQI
Tkd Saadat Kortrijk Belgium
Seniors A+B Male -80kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Jeffrey POL
Taekwondo School Henk Meijer Netherlands, The
2 Hamza EL BAROUD
Taekwondo Eindhoven Netherlands, The
3 Brian PRENT
Sidokwan Netherlands, The
4 SOULEIMAN LIHEMDI
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
Seniors A+B Male -87kg 4 entries
No. Name Team Country
1 Thomas BOEYKENS
Taekwondo Dongji Belgium
2 Hady ELMAHRANGY
Keumgang Hasselt Belgium
3 Kevin PRENT
Sidokwan Netherlands, The
4 Bilal IPEK
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium

Seniors A+B Female

Seniors A+B Female -53kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jennifer URBAIN
Ri Gam Team Belgium
Seniors A+B Female -57kg 2 entries
No. Name Team Country
1 SIGA GAVAGE
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium
2 GENNAVIVE WIJNHOVEN
KoryoSports Netherlands, The
Seniors A+B Female -67kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Francesca POLLET
ILYO Aarschot Belgium
2 OUMNIA DAKKON
Taekwondo Mudukwan Pole Brussels Belgium

Seniors C

Seniors C Male

Seniors C Male -68kg 2 entries
No. Name Team Country
1 ELIAS BENTAKHOU
Tollyo academy charleroi Belgium
2 Rodions GRISKEVICS
Keumgang Genk Belgium
Seniors C Male -74kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Johnny DEMARSIN
ILYO Aarschot Belgium

Masters 35+

Masters 35+ A+B

Masters 35+ A+B Male

Masters 35+ A+B Male -58kg 1 entry
No. Name Team Country
1 FALILOU FALL
Daradj tkd club Senegal
Masters 35+ A+B Male +80kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Biser HRISTOV
TC Force-2004 Bulgaria

Masters 35+ A+B Female

Masters 35+ A+B Female -67kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Ligoule CECILIA
PIETROSELLA TKD
Ligue Corse
France

Masters 50+

Masters 50+ A+B

Masters 50+ A+B Male

Masters 50+ A+B Male -80kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Johan ALLES
ILYO Aarschot Belgium