Individueel

Individueel A-klasse

12-14 jaar - Heren - Individueel - A 1 entry
No. Name Team Country
1 Wouter STUTTERHEIM
Sportcentre Reflex Netherlands, The
15-17 jaar - Heren - Individueel - A 4 entries
No. Name Team Country
1 Raf ICKENROTH
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Juri KULAS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Dynant VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Thomas KAMPMEIJER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - A 1 entry
No. Name Team Country
1 Quincy BLOM
Sportcentre Reflex Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Individueel - A 1 entry
No. Name Team Country
1 Sander DIJKHUIZEN
Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Individueel - A 3 entries
No. Name Team Country
1 Lynn WIGGERS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Amber GATZEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Emma HUIZINGA
Sportcentre Reflex Netherlands, The
41-50 jaar - Heren - Individueel - A 2 entries
No. Name Team Country
1 Berry HENDRIKS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Michael ROSA
Taekwondo Centrum Alkmaar Netherlands, The

Individueel B-klasse

9-11 jaar - Dames - Individueel - B 4 entries
No. Name Team Country
1 Lynn KUNNEKES
KTA Groningen Netherlands, The
2 Lynn STEENBERGEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Famke LIGHAAM
Sportcentre Reflex Netherlands, The
4 Evi KEMP
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - B 4 entries
No. Name Team Country
1 Jozua VERHOEVEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Arda ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Eren ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
4 Victor WITLOX
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - B 1 entry
No. Name Team Country
1 Brechje VISSER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - B 1 entry
No. Name Team Country
1 Fenne ROMBOUTS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
51-60 jaar - Heren - Individueel - B 1 entry
No. Name Team Country
1 Jesse EIJSBROEK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The

Individueel C-klasse

9-11 jaar - Heren - Individueel - C 3 entries
No. Name Team Country
1 Djavar VERHEZEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Mete ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Chuck-Man CHAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
9-11 jaar - Dames - Individueel - C 2 entries
No. Name Team Country
1 Sarah VAN DINTHER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Nova VAN OS
Sportcentre Reflex Netherlands, The
12-14 jaar - Heren - Individueel - C 3 entries
No. Name Team Country
1 Mohammed ALI
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Lionel VAN ELCK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Shaun VOETS
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
12-14 jaar - Dames - Individueel - C 3 entries
No. Name Team Country
1 Benthe KLUTEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Natalia VERHEIJEN
Sportcentre Reflex Netherlands, The
3 Hailey EYSBROEK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
15-17 jaar - Dames - Individueel - C 1 entry
No. Name Team Country
1 Yente ICKENROTH
Sportcentre Reflex Netherlands, The
18-30 jaar - Heren - Individueel - C 1 entry
No. Name Team Country
1 Danilo DI GENNARO
Sportcentre Reflex Netherlands, The

Individueel D-klasse

9-11 jaar - Heren - Individueel - D 3 entries
No. Name Team Country
1 Dani LAAT
Sportcentre Reflex Netherlands, The
2 Taha ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
3 Florian PROFIJT
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The

Team

Team A-klasse

15-17 jaar - Heren - Team - A 1 entry
No. Name Team Country
1 Dynant VISSER
Juri KULAS
Thomas KAMPMEIJER
Sportcentre Reflex Netherlands, The
18-30 jaar - Dames - Team - A 1 entry
No. Name Team Country
1 Lynn WIGGERS
Amber GATZEN
Emma HUIZINGA
Sportcentre Reflex Netherlands, The