Pupillen

Pupillen B

Pupillen C Heren

Pupillen C Heren -27kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mete ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Djay NURMOMAHED
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Aspiranten

Aspiranten B

Aspiranten B Heren

Aspiranten B Heren -28kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mohammed MALEK
Ahly Sana'a Yemen
2 Torre GOETHALS
HTA Belgium
Aspiranten B Heren -32kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Eren ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Arda ASLAN
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
Aspiranten B Heren -36kg 1 entry
No. Name Team Country
1 DALEY VAN DER RIJK
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Aspiranten C

Aspiranten C Heren

Aspiranten C Heren -28kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Mohammed ALI
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
2 Victor WITLOX
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
Aspiranten C Heren -36kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Stef VAN DEN BLIEK
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Aspiranten C Heren -45kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lionel VAN ELCK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The

Aspiranten C Dames

Aspiranten C Dames -28kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Hailey EYSBROEK
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The
Aspiranten C Dames -40kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Martyna CYNOWSKOI
Taekwondo Rosmalen Netherlands, The

Cadetten

Cadetten A

Cadetten A Heren

Cadetten A Heren -33kg 1 entry
No. Name Team Country
1 NIKHIL NURMOHAMED
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Cadetten A Heren -41kg 2 entries
No. Name Team Country
1 JORDI WYRWA
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
2 JOEP VAN LIMPT
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Cadetten A Heren -49kg 1 entry
No. Name Team Country
1 ANAS OUIRINI
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Cadetten A Heren -53kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Noah LEMMENS
HTA Belgium
Cadetten A Heren -57kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Hasan KARA
Taekwondo KYORUGI Antwerpen Belgium

Cadetten A Dames

Cadetten A Dames -37kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Zoë LEMMENS
HTA Belgium
Cadetten A Dames -51kg 1 entry
No. Name Team Country
1 NIELLE VROEGH
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Cadetten B

Cadetten B Heren

Cadetten B Heren -37kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Jordhan VROEGH
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
Cadetten B Heren -53kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Dean DE RONDE
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Cadetten B Dames

Cadetten B Dames -33kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Amélie CLAES
HTA Belgium
Cadetten B Dames -51kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Mara TEEUWEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Cadetten C

Cadetten C Dames

Cadetten C Dames -44kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Lois LAVRIJSEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Junioren

Junioren A

Junioren A Heren

Junioren A Heren -63kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Cas VAN DE BERK
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The
2 Kai LISAPALY
Taekwondo Club Waalwijk Netherlands, The
Junioren A Heren -68kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Baye ibrahima GUEYE
Sounatou rassoul taekwondo Senegal

Junioren A Dames

Junioren A Dames -52kg 1 entry
No. Name Team Country
1 SUZANNE DE KEIZER
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Junioren B

Junioren B Heren

Junioren B Heren -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Abdoul Ahad DIOUF
Dakar Dem Dikk Senegal
Junioren B Heren -68kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Baye ibrahima GUEYE
Sounatou rassoul taekwondo Senegal

Junioren C

Junioren C Heren

Junioren C Heren -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Abdoul Ahad DIOUF
Dakar Dem Dikk Senegal
Junioren C Heren -68kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Baye ibrahima GUEYE
Sounatou rassoul taekwondo Senegal

Senioren

Senioren A

Senioren A Heren

Senioren A Heren -54kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Gloria APPIAA
Tan’s Best Taekwondo Ghana
Senioren A Heren -68kg 2 entries
No. Name Team Country
1 Michael NANI KOBLA KALITSI
Tan’s Best Taekwondo Ghana
2 Sidney DE VREEDE
Olympic Taekwondo Maastricht Netherlands, The
Senioren A Heren -74kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Larry Tse ISSAKA
Tan’s Best Taekwondo Ghana
Senioren A Heren +87kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Huhammad SANI AWAL
Tan’s Best Taekwondo Ghana

Senioren A Dames

Senioren A Dames -57kg 1 entry
No. Name Team Country
1 SAMIRAH WIJNHOVEN
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Senioren B

Senioren B Heren

Senioren B Heren -63kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Emmanuel ADOFO
Tan’s Best Taekwondo Ghana
Senioren B Heren -68kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Farry NURMOMAHED
Taekwondo KoryoSports (NL) Netherlands, The

Senioren B Dames

Senioren B Dames -67kg 1 entry
No. Name Team Country
1 Florence BELLO4
Tan’s Best Taekwondo Ghana